داستان تناسب اندام ماندگار با قدرت ذهن (سارا هاوارد)

نام من سارا هاوارد است .

وقتی متولد شدم حدود ۴٫۵ کیلوگرم وزن داشتم منظورم اینه که من کودک درشتی بودم و تمام دوران کودکیم نیز درشت بودم.

من در ماه می سال ۲۰۰۸ با متد ذهنی آشنا شدم و از آن وقت تا کنون ۷۰ کیلوگرم کاهش وزن داشتم .

این متد ذهنی دقیقا همون چیزی بود که من همیشه به اون نیاز داشتم و این روش به من کمک کرد که بفهمم مشکلی اصلی چاقی من و اینکه نمی تونستم به وزن ایده آلم برسم چیه تا بتونم روی اون کار کنم .

این روش خیلی به من برای رسیدن به وزن و اندام مناسب کمک کرد، این روش در مورد ارتباط بین چاقی و عوامل استرس زا توضیح میده و این برای من یک راهنمایی عالی بود چون من نیز این مشکل رو داشتم .

من چند بار مطالعه اش کردم و تونستم متوجه شوم که یکی از این مشکلاتم در رابطه ای بود که با پدرم داشتم .

همینطور مسائلی رو کشف کردم که در مورد خانواده ام بود ،همه ما در یک خانواده بزرگ شده ایم که بیشترین روابطمون نیز در اون خانواده بوده .

من فهمیدم که در روابطی که با خانواده ام داشتم همه چیز رو درون ریزی می کردم و همه مسائل و مشکلات رو در خودم نگه می داشتم و در موردشون با کسی صحبت نمی کردم و بعد از فهمیدن این موضوع چیزی که در من تغییر کرد اینه که دیگه در مورد احساساتم صحبت می کنم و اونها رو با شفافیت بیان می کنم و بدون هیچ جروبحثی از اون افکار رها می شوم.

اگر شما هم با این متد آشنا شوید حتما راه رهایی خودتون رو پیدا می کنید و وزن تون هم کاهش پیدا می کنه و بسیاری چیزهای دیگه در زندگیتون درست می شوند.

یکی از تغییراتی که تعجب آوره اینه که دیگه به لباس پوشیدن و همینطور آراستگی موها و ظاهرم توجه می کنم در حالی که قبلا همیشه یک شکل بودم و زیاد به وضعیت ظاهریم اهمیت نمی دادم .

الان که وزن من کم شده اعتماد به نفسم هم افزایش پیدا کرده و روابطم با مردم نیز گسترده تر شده و دیگه احساس یک آدم غریبه در جامعه رو ندارم.

امروز دیگه کاملا نگاهم به غذا خوردن و ورزش کردن عوض شده، قبلا هرگز ورزش نمی کردم اما الان هفته ای نیست که ورزش نکنم.

اگر کسی به من بگه که مدت هاست که در ستیز و جنگ با اضافه وزن در زندگیش هست، حتما به او خواهم گفت که نیازی با این نبرد نیست اگر بتونه ریشه مشکلش رو پیدا کنه و اون رو حل کنه، وزنش با یک روند خوشایند و آسان برای همیشه کم میشه و این حتما اتفاق میفته .

من الان نمی تونم باور کنم که هیچ یک از روش های محاسبه کالری، رژیم غذایی و ورزش های سخت جواب بدهند مطمئن هستم و به شما اطمینان می دهم که اثری که روی وزن شما می گذارند دائمی نخواهد بود .

شما هر زمانی که احساس کردید آماده اید، متد ذهنی می تونه راهنمایی تون کنه و کمکتون کنه که مشکل اصلی اضافه وزن تون رو پیدا کنید و از اون رها شوید و به اندام و زن ایده آل خود برسید .

برای من استفاده از این متد ذهنی فقط برای کاهش وزن نبوده و نفع های زیاد برایم داشته، این روش در این شش ماه زندگی من رو از جهات دیگری هم تغییرداده که حتی فکرش رو هم نمی تونستم بکنم و این واقعا محشر بوده .

من فکر می کنم که می تونم خیلی بهتر از این باشم .

وقتی که من این مسیر رو شروع کردم فکر می کردم که فقط وزنم متعادل می شه اما خیلی خیلی پیامدهای مثبتی برایم داشت .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید