دوره مقدماتی تناسب اندام به سبک متُد A.J (چگونه به یک غذاخور حرفه ای تبدیل شوید)

سلام و درود به شما دوست عزیز که به دنبال راهی هستی تا بتونی به تناسب اندام ماندگار برسی .

تو اومدی اینجا، چرا که خیلی راه ها رو رفتی برای داشتن اندامی زیبا، برای پوشیدن لباس های دلخواه، برای رفتن به مهمانی بدون نگرانی از نگاه اطرافیان، می دونم که راه های زاید رو امتحان کرده اید برای رسیدن به این خواسته بحق خودت !!!!

بله این حداقل چیزی است که تو باید بهش برسی، داشتن اندام ایده آل جزو آروزهای تو نباید باشه، بله باید برات تبدیل بشه به یک خواسته خیلی معمولی که قرار نبوده و نیست که همه تمرکزت رو روش بگذاری، تو قراره خیلی ساده تر از اون چیزی که فکرش رو می کردی به خواسته ات برسی .

در متد A.J در دوره مقدماتی تناسب اندام شما با اصول اولیه تناسب اندام با قدرت ذهن آشنا می شوید ، شما یاد می گیرید که چگونه تبدیل به یک غذاخور حرفه ای شوید.

شما در این دوره هیچ ورزش خاص، دارو لاغری، دمنوش و یا رژیم غذایی ندارید .

شما می بینید که چگونه رژیم های غذایی بزرگترین خیانت را در حق شما کرده اند و بزرگترین عامل عدم تناسب اندام شما همین رژیم های غذایی هستند که بدن شما را وارد فاز قحطی کردند و این امر باعث فعال شدن برنامه چاقی بدن شما شده است، و تا شما این برنامه (برنامه چاقی بدن)  رو غیر فعال نکنید، انکان ندارد که بتوانید به تناسب اندام ماندگار برسید .

هزینه این دوره چقدر است ؟

هزینه دوره در ۳ماه ابتدایی سال ۹۸ تنها ۱۹۹٫۰۰۰   تومان(صدو نود و نه هزار تومان) است .

برای پرداخت هزینه دوره می توانید از دو طریق اقدام کنید :

روش اول  :

هزینه دوره رو  به شماره کارت زیر واریز کرده و فیش واریزی را برای ما ایمیل و یا در تلگرام به شماره ۰۹۳۸۰۳۷۰۶۱۱  ارسال کنید .

ایمیل  :   MethodAJ@gmail.com

شماره کارت تیم متد A.J

۵۰۴۱-۷۲۱۰-۳۱۸۸-۷۴۷۵
بانک رسالت به نام آقای ” امین جعفری “

روش دوم :

از طریق درگاه پرداخت بانکی زیر اقدام به خرید دوره نمایید ( می توانید از کیف پول خود در وب سایت هم استفاده کنید(مخصوص کاربرانی که کیف پول خود را قبلا شارژ کرده اند ))

دقت داشته باشید که تمامی دوره ها آنلاین هستند و به محض پرداخت هزینه دوره ، جلسات در پروفایل کاربری شما باز خواهند شد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید