داستان تناسب اندام ماندگار با قدرت ذهن (۹۵ کیلوگرم کاهش وزن ذهنی)

داستان تریسی ویتن و آشنایی او با لاغری ذهنی

این من بودم و دیگه اون نیستم،تریسی بیش از ۹۵ کیلو وزن کم کرده است. نام من تریسی ویتن (Tresy Withan) است و ۴۱ سال دارم.  من در کانبرا در استرالیا زندگی می کنم و تا امروز  من ۹۵ کیلوگرو از وزنم رو کم کرده ام (حدوداً ۲۱۰ پوند).

به عنوان مادر ۵ فرزند، من تمام وقتم رو صرف مراقبت از اونها می کنم. من مستاصل بودم، از وقتی نوجوان بودم کمی اضافه وزن داشتم و از وزن کم کردن نا امید بودم، از این رو رژیم های بی ثبات می گرفتم و متاسفانه فقط ۵ کیلو (یا ۱۰ پوند) یا نهایتاً دو برابرش رو کم می کردم و دوباره خیلی بیشتر از اون رو اضافه می کردم و برای مدت ها کارم همین بود تا قبل از اینکه حدوداً ۲۰۰ کیلو شدم(۴۲۰پوند).

زمانی که من این روش ذهنی رو پیدا کردم وقتی بود که پسرم در بیمارستان بود. تا پیش از اون من حدود ۴۰ کیلوگرم وزن کم کرده بودم و احساس بسیار خوبی داشتم.

می تونید تجربیات کاهش وزن خانم دکتر اکبری رو  هم بشنوید

یکی از همکارانم ازم پرسید که چیکار کردم؟

لاغری با ذهن تنها راه لاغری است

زمان اون رسیده که رژیم ها رو دور بیندازیم

من گفتم که در واقع رژیم رو ترک کردم و تمرکزم رو روی سلامت و سالم بودن گذاشتم نه لاغر شدن.اون به من گفت که مردی رو می شناسه که با یک روش ذهنی همین کار رو کرده، روش ذهنی لاغری.

او این روش ذهنی لاغری رو در رمانی که پسرم در بیمارستان بود به من معرفی کرد و من کاملا باهاش ارتباط برقرار کردم.مثل همه کسانی که با این روش آشنا شده بودند.این روش لاغری ذهنی همه کارهای احمقانه مثل رژیم ها، ورزش ها، غذاها و عزم لاغری رو که در نظر من مهم بودند رو کنار می زاره و می گه که این راه حل نیست.راه حل اینه که شما بفهمی که چرا بدنتون وزن اضافه کرده، اون رو شناسایی کنی و روش کار کنی.

از این رو همش یادگیری درباره بدن خودت و این روش ابزار لازم رو بهت میده، قطعا ابزار لاغری رو بهت میده …..

علت لاغر نشدن شما عدم توجه به لاغری با ذهن است

مهم ترین کار پیدا کردن عامل بیماری چاقی است

برخورد اشتباه ما در مواجه شدن با چاقی

من با این روش لاغری ذهنی تمرکزم رو از روی رژیم برداشتم و بر روی آنچه که واقعا سبب اضافه وزن من بود تمرکز کردم، من در مورد تغذیه آگاهی کسب کردم و دریافتم که بدنم دچار کمبود مواد مغذی هست و همچنین از لحاظ احساسی من با بیماری چاقی مشکل داشتم.

در زمانی که به دنبال راه چاره باشید پیدایش می کنید 

بنابراین برای درمان این به دنبال راهی گشتم و این روش لاغری ذهنی رو پیدا کردم. این روش واقعا یک دانش و مسیر مناسب بود تا دنبال کنم و یاد بگیرم.

شما باید یاد بگیرید که وزن کم کردن شمردن کالری ورودی و خروجی نیست، وزن کم کردن ربطی به این نداره که چقدر قوی و بااراده هستید، و یا با اینکه چقدر منظم، با دیسیپلین و خوددار هستید ارتباطی نداره، ربطی به انگیزه نداره، بله وزن کم کردن مربوط به هیچ کدوم از اینها نیست.حقیقت اینه که واقعا باید علت چاقی بدنتون رو پیدا کنید.
من هنوز به پایان راه نرسیدم، من هنوز ۲۵کیلوگرم(۶۰پوند) تا رسیدن به وزن ایده آل بدنم راه دارم، تا ظاهر ایده آلم، من عکسی رو که اندام دلخواهم رو نشون میده رو دارم و هر شب قبل از خواب نگاهش می کنیم و تصویرسازی می کنیم.من هنوز بهش نرسیدم اما خیلی خیلی نزدیکم و خوشحال.

2 پاسخ
  1. Avatar
    معصومه فکری says:

    با سلام من همین چند ساعت پیش ثبت نام کردم وامیدوارم بتونم در این راه موفق باشم به امید انروز 🙏🙏

  2. Avatar
    مژده شریفی says:

    با سلام بسیار عالی و انگیزشی بود این کلیپ من هم امیدوارم مثل این خانم با تصویرسازی و فهمیدن اینکه مشکل اضافه وزن من چی هست بتونم به رویاها م دست پیدا کنم

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید