داستان تناسب اندام ماندگار با قدرت ذهن (آریانا)

داستان کاهش وزن ۴۵ کیلوگرمی من

سلام،نام من آریانا هست و من تونستم به کمک مِتد ذهنی ۲۳ کیلوگرم وزن کم کنم و به طور کلی ۴۵ کیاوگرم کاهش وزن داشتم.

قبل از آشنایی با این متد ذهنی همه تلاش های من برای کاهش وزن چیزی جز عذاب روحی و جنگ با خودن نبود .

این روش ذهنی چیزی بود که بیشتر از هر چیز دیگه ای به اون نیاز داشتم

من در ۱۶ سالگی ۱۰۴ کیلوگرم وزن داشتم، من هر روشی رو که برای کاهش وزن امتحان می کردم در اون دوام نمی آوردم و بعد از گذشت مدتی کوتاه اون روش لاغری رو رها می کردم .

این اتفاق فقط به من احساس ناکامی می داد و دوباره ترغیب می شدم که شیرینی و خوراکی های دلخواهم رو بخورم و کلا رژیم غذایی رو رها می کردم.زمانی که با این متد ذهنی آشنا شدم ژوئن سال گذشته بود و من در حال رانندگی به سمت کلاسم بودم .

با شنیدنش انگار چیزی در درونم روشن شد و گفتم: اوه بله…. این دقیقا خودشه،هیجان زده شدم، بالاخره روشی رو که برای رسیدن به اندام دلخواهم می خواستم رو پیدا کرده بودم .

وقتی زندگی الانم رو با قبل از آشنایی با این روش ذهنی مقایسه می کنم تفاوتشون مثل شب و روزه 

قبلا همیشه احساس ناامیدی و استیصال (درماندگی) داشتم، دلم می خواست برای سلامتی، کاهش وزن و بدنم کاری انجام بدهم، اما نمی تونستم، چون اغلب اوقات افسرده و گوشه گیر شده بودم.

تصویرسازی بر اساس متد A.J

من به خاطر این اضافه وزنم مشکلات گوارشی و دردهای زیادی داشتم و از وضعیت سلامتی و جسمی ام خجالت زده بودم، تا اینکه ……

همه چیز تغییر کرد من در رابطه با سلامتی و غذا خوردنم خیلی خیلی عوض شدم، من دیگه حالم خوب بود و همه اون مشکلات و دردها از بین رفتند .من هر صبح برای اینکه در این مسیر هستم واقعا از خداوند متشکرم، اینکه دیگه با درماندگی و  ناراحتی بیدار نمی شوم بسیار حالم را خوب می کند.

تجسم و تصویرسازی مهم ترین آموزش این دوره بود

مهم ترین مورد درباره این روش ذهنی عالی و درجه یک این هست که تجسم کردن و تصویرسازی رو به من آموخت.من اعتقاد راسخی به تجسم کردن دارم، زیرا تمام چیزهایی را که در زندگیم دارم با فکر کردن و تجسم کردن اون خواسته ها بدست آمده است.

خوب زمانی که ما چیزی را می خواهیم اون رو تجسم می کنیم و این تجسم کردن ما رو به سمتش حرکت می دهد(ما یک مسیر به سمت خواسته مان خلق می کنیم).

تجسم کردن برای من مثل یک ابزار قوی و انگیزشی بوده و هست، چرا که به ماهیچه هایم قدرت بیشتری می داد که در جهت رسیدن به تصویر ذهنی ام حرکت کنم. تجسم کردن، بدنی سالم و سبک درست زندگی و شاد زیستن، خود به خود من رو به سمت خوردن غذاهای سالم سوق داد.

هیچ وقت فکر نمی کردم که بتونم ۹۵کیلوگرم کاهش وزن داشته باشم(نتایج لاغری ذهنی)

شما قرار نیست که تمام توجه تان را بر روی این بگذارید که چه چیز بخورید،یا اینکه به کاهش وزن خود دقت کنید، وقتی خودتان و سبک زندگیتان تغییر می کند، غذا خوردنتان خودبه خود درست می شود و بدنتان دیگر به سمت خوردن غذاهایی که برایتان مفید نیست نمی رود .

اگر شما این مِتد ذهنی رو آغاز کردید،حتما حداقل روزی یک یا دو بار تجسم کردن رو انجام دهید چون یک جورایی همه چیز رو راست و ریست می کنه با چیزی که ذهنتون می خواهد .

از خودتون، از تغذیه تون مراقبت کنید و همه اینها موجب می شه که حال بهتری داشته باشید و خوشبختی فزاینده ای رو پدید می آورد.می خواهم بگویم که من بسیار سپاسگزار هستم چون با اینکه هنوز به اون جایی که می خواستم نرسیدم ولی من در مسیر درست قرار دارم، یک مسیری که پیمودن آن به من دلگرمی رسیدن به اهدافم را می دهد بدون اینکه بخواهم تقلا کنم برای رسیدن به اهدافم.

من زندگی کردن رو احساس می کنم و خیلی سپاسگزارم و امیدوارم که برای دیگران الهام بخش باشم .

4 پاسخ
 1. ژینوس فرجی
  ژینوس فرجی says:

  من در کمال خستگی و ناامیدی و پس از رژیم های سخت و پرهزینه و در حالی که میدانستم دیگه رژیم کار اشتباهی و من رو هرروز چاق ترمیکنه دنبال روش ماندگار بودم که در یوتیوپ کلیپ های خارحی که ترحمه شده بود دیدم و جذب شدم …
  و۸جلسه مقدماتی دقیقا چیزی بود که من نیاز داشتم وبسیار عالی بود ….

 2. الناز انصاری
  الناز انصاری says:

  من دقیقا بعد از برگشت وزن دوبار پس از یکی دیگه از رژیم های سختم…در کمال ناامیدی و احساس ناتوانی به این روش پناه اوردم…امیدوارم بتونم یاد بگیرم

 3. افسانه مظلوم
  افسانه مظلوم says:

  سلام من خیلی اتفاقی وارد این متدشدم وآنرا شناختم امیدوارم به هدفم برسم.

 4. Katayun
  Katayun says:

  خواستن توانستن است کافیه آدم اراده کند وعزمش رو جزم کندو با قدرت به سمت پیروزی گام بردارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید