داستان تناسب اندام ماندگار با قدرت ذهن (اریک به شما می گوید که لاغری با ذهن تنها راه لاغر شدن است)

سلام نام من اریک میکلسون هست و ۴۴ سال سن دارم من توانستم ۷۴ کیلوگرم وزن کم کنم با متد لاغری با ذهن.

من ۲۰ ساله که با دختر رویاهام ازدواج کردم و دو فرزند فوق العلاده دارم، یک پسر۵ ساله و یک دختر ۸ ساله.

کودکی من و رنجی که از چاقی ام می بردم

من از زمان تولدم کمی درشت بودم و تمام طول زندگیم با وزنم مشکل داشتم. وقتی که ۱۳ سالم بود قدم بلند بود و وزنم هم ۱۷۲ کیاوگرم بود، می دونید کم اونقدر چاق بودم که وقتی که پایین رو نگاه می کردم تنها می توانستم شکمم رو ببینم.

خوب می دونید من واقعا با این چاقی ام مشکل داشتم.

من در بچگی بسیار از چاق بودنم رنج می بردم

من در بچگی بسیار از چاق بودنم رنج می بردم

من همسرم رو ملاقات کردم که معجزه ای در زندگی من بود،او مرا به عنوان همسرش پذیرفت ،او یک زن شگفت انگیزه.

شما اون چاقی و اضافه وزن که باعث زندگی رنج آور برای من شده بود را تجربه نکرده اید.

من در ۱۷ سالگی وقتی که سوار موتورسیکلت بودم تصادف بدی داشتم و دچار آسیب دیدگی شدید در ناحیه کمر و گردن و سمت چپ بدنم شدم، منظورم اینه که در حالی بزرگ شدم که درد و رنج فراوانی در زندگیم داشتم، من هم از لحاظ جسمی به خاطر تصادفی که برایتان گفتم و همینطور به خاطر چاق بودنم از لحاظ روحی خیلی درد می کشیدم و ناراحت بودم و هیچ شادی را در زندگیم نمی دیدم .

رویاهایم داشت خیلی زود از بین می رفت

دو سال پیش به جایی رسیدم که یک هفته در میان و گاهی اوقات هم هر هفته اپی دورال استفاده می کردم .

من تحت درمان های زیادی قرار داشتم من جمله ۱۴ جراحی در ناحیه گردن داشتم و داردوهای زیادی نیز مصرف می کردم. هر چه این روند بیشتر ادامه پیدا می کرد من از رسیدن به رویاهایم ناامیدتر می شدم.

من همیشه دوست داشتم که ستاره راک شوم یا همیشه علاقه داشتم که بتوانم تکاور نیروی دریایی شوم و یا جانشین پدرم در نیروی هوایی شوم ، البته افسر پلیس شدن نیز از رویاهای همیشگی ام بود ، ولی با اون وضع جسمی و چاقی مفرطی که داشتم تقریبا از رسیدن به همه آروزهام ناامید بودم.

اضافه وزنم و دردهای موجود در بدنم موانع جسمی و روحی بود که برای رسیدن به رویاهام در مقابلم می دیدم.

شما الان که دارید ظاهر زندگی من رو می بینید حتما با خودتون فکر می کنید که زندگی عالی داشته ام ، ولی می دونید من واقعا تنها چیزی که اون موقع می خواستم مردن بود و حتی آمادگی انجام دادنش رو هم داشتم تا خودم رو از اون عذاب خلاص کنم.

چگونه با متد لاغری با ذهن آشنا شدم 

یک روز که من در راه بازگشت به خانه در پشت ماشین در یک جاده کوهستانی خیلی باریک بودم در حال گوش کردن به رادیو بودم، من اون لحظه چیزی رو از رادیو شنیدم که زندگی من رو دگرگون کرد، فردی داشت در مورد کاهش وزن به شیوه ای جدید صحبت می کرد.

صحبت های او احساسی رو در من ایجاد کرد که فهمیدم این همان روشی است که من می خواهم و همیشه دنبالش بوده ام، مصصم شدم که امتحانش کنم ،مغزم از کار افتاده بود و نزدیک بود با ماشین های دیگر برخورد کنم، هر جور بود خودم رو به خانه رسوندم، با انرژی بسیار بالا و افکاری مثبت شروع به خواندن در مورد این روش کردم، می دانستم که تمام وجودم می خواهد روش لاغری با ذهن را امتحان کند.

تصویرسازی یکی از مهمترین آموزش های متد لاغری با ذهن است

من می خواهم به شما بگویم که تجسم کردن چیزی بود که واقعا برای من جواب داد.

من شروع به تصویرسازی و تجسم روزانه کردم.

تجسم حالتی است که شما ریلکس می شوید و خودتون رو در اون حالتی که می خواهید به آن دست یابید تصور می کنید.

من می دونستم که می خواهم چطور به نظر برسم، صادقانه بگم من می خواستم که کاملا خوش هیکل و زیبا شوم،می خواستم شبیه مدل ها باشم، دوست داشتم که یک روز مرا سلطان خوش اندامی بدونند. من احساس خوب می خواستم ،من همینطور اسپارتاکوس رو برای تصویرسازی خودم انتخاب کردم.

زندگی من به خاطر چاقی ام داشت از هم می پاشید

یک مورد خارق العلاده دیگه در مورد تجسم این بود که در کمتر از یک هفته من متوجه شدم که دردهایم ناپدید شده اند و این حیرت آور بود. حدود یک ماه و نیم بعد، دردهای من کاملا برطرف شدند.

من دردهای شدید و کشنده ای در گردن و کمر و البته تاندون هام داشتم(در تاندون قوزک یکی از پاهام پارگی داشتم که جوش نمی خورد و به نظر خوب شدنی نبود چون بارها جراحی کرده بودم).

همه این ها با کمک گرفتن از لاغری با ذهن از بین رفتند و من دیگه دارو مصرف نمی کنم و کاملا خوب هستم. حال من صددرصد خوب است، دیگه هیچ دردی ندارم.

۲ سال پیش به فکر خودکشی بودم

بنابراین اگر بخواهم زندگی الانم را با آنچه ۲ سال پیش در آن بودم مقایسه کنم، از وقتی که با این روش لاغری با ذهن آشنا شده ام زندگیم تغییر کرده.

۲ سال پیش فقط یک شخص ناامید و چاق و بدبخت بودم که دیگه تمایلی به زندگی کردن نداشت و همه چیز رو ترک کرده بودم، تنها چیزی که دلیل ادامه دادن زندگیم بود تامین خانواده ام بود، این امر خودش غیر عادی بود چرا که، چگونه شما می تونید خانواده تون رو اداره کنید در حالی که حتی نمی تونید خودتون رو تامین کنید ؟!!

امروز من همونی هستم که همیشه می خواستم باشم.

من قادر هستم که هر آنچه را که لازمه به عنوان یک پدر خوب انجام بدم رو انجام بدم .

تناسب اندام زندگی شما را شیرین تر می کند

من همون همسری شدم که خانمم سزاوارش هست.

همه اون چیزی که اون می خواست این بود که زندگی رو باهاش شریک باشم و لاغری با ذهن به من بسیار کمک کرد.

همه اون چیزی که فرزندانم می خواستند این بود که اونها رو در آغوش بگیرم و بهشون درست زندگی کردن و پیشرفت کردن را یاد دهم، من اکنون قادر هستم این کار رو انجام بدهم، من بهشون یاد می دهم که چطور زندگیشون رو بسازند و چگونه در آینده زندگی خوبی داشته باشند.

من یک حامی خیلی خوب برای خانواده ام هستم.

امروز وقتی مردم من رو می بینند از من سوال می پرسند که چطور اینقدر خوش بین هستم؟!

شاید هدف گذاری درست می توانست مرا به مسیر دیگری هدایت کند

شما باید یک سخنران الهام بخش متفاوت باشید و من سعی کرده ام که اینگونه باشم. می دونید من می خواهم به شما بگویم که من کاملا یک آدم جدید هستم، البته من نمی خواهم بگویم که من تبدیل به یک آدم جدید شده ام، بلکه منظورم اینه که این آدم فعلی تمام مدت در درون من وجود داشته است ولی در پوسته ای از چربی در درونم مدفون شده بود، اما اون بیرون اومد و من متوجه شدم که عجب آدم شگفت انگیزی در درونم داشتم .

من هیچ وقت نمی دونستم که گرسنگی یعنی چی ؟؟!!

چون من همیشه سیر سیر بودم، ولی الان واقعا از تغذیه از خوراکی های خوب لذت می برم و از تمامی غذاهای خوب و مفید استفاده می کنم.

اغلب اوقات به خوبی این کار رو انجام می دهم و حتی مجبور نیستم که فکر کنم که چی چیز را باید بخورم و چه چیز را نباید بخورم، چرا که بدن من خود تشخیص می دهدکه کدام خوراکی برایش مفید است .

من دشوارترین و ناجورترین داستانی هستم که شما می تونستید بشنوید.

من به شما می گویم که من الان نتیجه این مِتد ذهنی هستم

این روش فوق العلاده است . من اسپارتاکوس هستم !!

1 پاسخ
  1. آزیتا صادقی
    آزیتا صادقی says:

    خوشبختانه با قدرت ذهن جهان هستی و کائنات آشنایی دارم و مقاومتی خوشبختانه در فهم این موضوعات و قبولشون ندارم. اما عمل کردن همیشه سخته که ایشالا به این درجه برسیم

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید