لاغری با نیروی ذهن تنها راه تناسب اندام شماست

سلام، نام من اسکات بیلن است و ۳۹ سال سن دارم، من قبل از این ۱۸۵ کیلوگرم وزن داشتم و تونستم ۶۸ کیلوگرم از وزنم رو با توجه به متد لاغری با نیروی ذهن کاهش دهم. من متأهل هستم و یک پسر ۶ ساله دارم. 

من در گذشته خیلی لاغر و البته ورزشکار بودم

وقتی‌که خیلی جوان بودم واقعاً لاغر و ورزشکار بودم و خیلی می‌دویدم، این‌قدر نحیف و لاغر بودم که اگر زیاد غذا می‌خوردم همه تعجب می‌کردند، واقعاً پوست‌ و استخوان بودم.

اما به‌ عنوان یک پسربچه بسیار فعال و اکتیو بودم، زمانی که به سن  ۹ و ۱۰ سالگی رسیدم همه‌ چیز تغییر کرد، پدر و مادرم از هم جدا شدند و این ضربه روحی سختی برای من بود، من کم‌کم از اون لاغر بودن قبل در اومدم و شروع کردم به وزن اضافه کردن و آرام‌ آرام وزنم زیاد شد.

می دونید وقتی جوان‌تر بودم می‌خواستم ستاره مسابقات سوپر کراس شوم، من یک موتورسیکلت قدیمی داشتم و همیشه با آن تمرین می‌کردم، یک روز که در حال تمرین بودم دچار سانحه بدی شدم و ستون فقراتم آسیب دید، من اجازه ندادم که پدر و مادرم از این موضوع باخبر شوند چون نمی‌خواستم موتور سیکلتم رو بگیرند و البته نمی‌خواستم که شانسم رو برای سوپراستار مسابقات از دست بدهم. ولی متأسفانه اون آسیب‌ دیدگی اونطور که باید درمان نشد و یکی از عواملی بود که در اضافه‌ وزن من دخیل شد و من باز هم وزنم اضافه‌تر شد.

شرکت در مسابقات هدف من بود

اون موقع توجه من بیشتر به کامپیوتر معطوف شد و بیشتر وقتم را در خانه می‌گذشت، می دونید اساساً داشتن شغلی مانند توسعه دهندگی و ساخت بازی‌های کامپیوتری از اون دسته شغل‌هایی است که باعث میشه بیشتر وقتتون رو پشت میز بنشینید و غذاهای ناخوب بخورید و بیش‌ از حد کار کنید و از این‌جور چیزها. همینه این عوامل دست‌ به‌ دست هم دادند که من از اون فرد لاغر تبدیل بشوم به یک فرد با وزن ۱۸۵ کیلوگرم. من درگیر مشکلات پزشکی زیادی شدم مثل دیابت نوع دوم، فشارخون بالا.

بیماری داشت من رو از پای در می آورد

من در روز ۴ بار دارو مصرف می‌کردم و به خاطر دیابتم مجبور بودم مرتب آزمایش بدهم و یک‌بار موقع تست قلب دادن، قلبم بیشتر از یک دقیقه ایستاد و این به این خاطر بود که برای تست قلب نمی تونستم از تردمیل استفاده کنم، به همین خاطر از دارو برای آزمایش استفاده کردند که همین امر موجب شد که دچار ایست قلبی شوم و تا مرگ فاصله‌ای نداشتم.

من دو جراحی در ستون فقراتم انجام داده بودم و این وزن بالا خود خطر بزرگی برای کمرم بود. اوضاعم داشت به‌ جای باریک کشیده می‌شد، می دونید یک عالمه مشکلات پزشکی داشتن، خانواده داشتن، اون شغل رو داشتن، همه این‌ها باعث می‌شد که من همیشه خسته باشم، همیشه درد داشتم و روزی ۴بار دارو مصرف می‌کردم، به خودم اومدم نگاهی به وضعیتم کردم و نگاهی هم به‌ جایی که قرار بود به آن برسم.

رژیم ها دیگر هیچ نتیجه ای نداشت 

از رژیم و ورزش و این‌جور چیزها هم خسته شده بودم. رژیم‌های مختلف لاغری رو از جمله رژیم یویو، هیچ‌کدام جواب ندادند، من به دنبال چیز دیگری بودم.

نقطه عطف زندگی من زمانی بود که پسرم به دنیا اومد، اون روز من توی بیمارستان بودم و من پسرم رو که تازه به دنیا اومده بود رو بغل کردم که ناگهان کمرم به‌ شدت درد گرفت، دردی شبیه وقتی‌که عمل کرده بودم، مجبور شدم که پسرم رو به همسرم بدهم و به پشت‌ روی زمین دراز بکشم، نمی تونستم راه بروم و درد بسیار شدیدی داشتم و این باعث شد که یک هفته در بیمارستان بستری شوم.

توی این مدت خیلی فکر کردم، به اینکه اضافه‌ وزنم باعث شده بود که اینجا باشم. زمانی که همسر و فرزندم مرخص شدند من همچنان در بیمارستان بستری بودم، من درست به مدت ۳ ماه اونجا بودم که همراه بود با درد شدید و داروهای زیاد و همین‌ طور وقت زیادی برای فکر کردن به خودم، زندگی‌ام و اضافه‌ وزنم.

تناسب اندام ماندگار نتیجه متد لاغری با ذهن است

اولش گفتم که مشکل سختی دارم و نمی تونم حلش کنم! پس چیکار می تونستم بکنم؟

این باعث شد که تحقیق کنم و بفهمم که عوامل زیادی من رو به این وضع رسانده و این شد که مسیرم رو آغاز کردم و این شروع این مسیر بود. زمانی که من با لاغری با نیروی ذهن آشنا شدم در مرحله اول مسیر بودم که خودم اسمش رو مرحله آموزش گذاشتم.

من می‌خواستم که تمام و کمال از چاق شدن و جواب ندادن رژیم‌ها مطلع بشم. بلافاصله شروع به مطالعه این متد لاغری با نیروی ذهن کردم و می دونید واقعاً عاشقش شدم و هنوزم هستم.

وقتی‌که مردم به من می‌گویند واوو، چقدر وزن کم کردی؟ چطور این کار رو کردی؟

من در جواب اون ها می‌گویم که این مهم‌ترین ابزار من بود. این روش کاملاً همه‌چیز رو توضیح می ده و همین امر بود که من رو تحت تأثیر قرارداد. این متد عوامل اصلی چاقی و اضافه‌وزن رو به‌طور علمی شرح می ده و همین امر بود که من رو تحت تأثیر قرارداد. این متد عوامل اصلی چاقی رو به‌طور علمی شرح می‌دهد و این واقعاً به من کمک کرد که درباره تغذیه خوب، سلامتی جسم، تندرستی، خوشحالی و همه این اجزا یاد بگیرم.

در روش لاغری با نیروی ذهن  انتخاب های شما کلا عوض می شوند

می دونید الآن وقتی ذهنم چیزی رو می‌خواهد معمولاً یک انتخاب سالم و طبیعیِ، چیزی نیست که بعد با خودم بجنگم، چیزیه که بدنم می‌خواهد و این بخش برای من بسیار ارزشمند بود.

بعد از گذشت مدتی که از لاغری با نیروی ذهن استفاده کردم متوجه شدم که حالم بهتر شده و وزنم شروع به کم شدن کرد ورزش کردن رو هم به برنامه‌ام اضافه کردم. من سال‌ها بود که یک دوچرخه کوهستان داشتم و تنها یک ساعت سوارش شده بودم، از سرکار که می اومدم با پسرم می‌رفتیم دوچرخه‌سواری، انرژی زیادی داشتم و می‌خواستم که ازش استفاده کنم.

من تجسم و تصویرسازی رو آغاز کردم و بعد هم تغذیه مناسب و رژیم گیاهی رو وارد برنامه‌ام کردم. من تغییر کردم و الآن بیشتر ورزش می‌کنم و فعالیت‌هایی رو که قبلاً ازشون خودداری می‌کردم رو انجام می‌دهم. یادم می‌آید که با دوستانم قایق‌ سواری می‌کردم و به‌ جای در خانه ماندن بیشتر بیرون می‌رفتم و با دوستانم فعالیت هایی که قبلاً نمی تونستم انجام بدهم رو انجام می‌دهم و این خیلی عالیه.

دوره برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دوره ای که شما را با قوانین ذهن آشنا می کند

دوستان جدیدی ملاقات کردم و چیزهای جدیدی رو امتحان کردم و همه این‌ها تجارب مثبتی بودند که کسب کردم، من تونستم زندگی رو با پسرم که پر از انرژی بود رو تجربه کنم. می دونید به‌ واسطه کاهش وزن و این روش لاغری با نیروی ذهن من قادر بودم خیلی بیشتر با پسرم باشم. ما می‌رفتیم بیرون، می‌دویدیم، دوچرخه‌ سواری می‌کردیم و یک عالمه فعالیت فیزیکی دیگر داشتیم.

بودن با خانواده و داشتن تناسب اندام بسیار لذت بخشه

پسرم فوتبال بازی می کنه و من هم می تونم باهاش تمرین کنم و با هم خیلی خوش می گذرونیم.

این‌ها تماماً جنبه‌های فیزیکی قضیه هستند، من می‌خواهم که یک الگوی خوب برای او باشم، می‌خواهم که سلامت و خوشحال باشه و چه راهی بهتر از این‌که خود من هم این‌طوری باشم؟ شاید بهتره بگم که همیشه بزرگ‌ترین انگیزه‌ام پسرم بوده.

از زمانی که تغییر کردم دیگِ دارویی برای دیابتم استفاده نمی‌کنم، بیماری من کاملاً بهبود پیداکرده، کمرم واقعاً خوب شده، من می تونم اجسام سنگین بلند کنم.

من حس می‌کنم که شخص دیگه ای شدم

اون چیزی که شما تجسم می‌کنید وقتی که مثل من خیلی چاق هستید اینه که چه حسی داره که بدنتان سالم و متناسب باشه، تناسب‌ اندام چیزی هست که واقعاً می‌خواهید، شما می‌خواهید بدونید که چطور به این تناسب‌ اندام برسید؟

زمانی که شروع می‌کنید کم‌کم به اون حس می‌رسید، البته این‌ یک دگرگونی خیلی بزرگ هست، اون یک خواب نیست شما توانستید از شر چاق بودنتون خلاص بشید و به تناسب‌اندام برسید توسط لاغری با نیروی ذهن و این رسیدن به لاغری چیزی هست که من هر روز مرور می‌کنم و این مایه دلگرمی منه، اینکه من کی هستم و چه راهی رو برای رسیدن به اینجا طی کردم.

من از طریق تجسم به همه این‌ها رسیدم و این خیلی هیجان انگیزه

من الآن در مسیر سلامتی هستم، من فکر می‌کنم که دلایل زیادی برای کاهش وزن و سالم بودن وجود داره، فقط به یاد داشته باشید برای خودتون این کار رو انجام بدید.

فکر می‌کنم این خیلی مهمه که درباره تغذیه تون آگاه بشید و تحقیق کنید و این چیزیه که باعث شد من این متد رو پیدا کنم. آخرین نکته‌ای که می‌خواهم بگم اینه که بدونید هیچ‌کس کامل و بی‌نقص نیست. قطعاً من هم نیستم، هنوز نیستم. مردم می‌گویند واوو، اون همه وزن کم کردی پس باید همه‌ چیز رو عالی بلد باشی و کامل انجام بدهی که البته این درست نیست. ما هر کدوم زندگی خودمون رو داریم و فکر می‌کنم چیزی که مهمه تمرکز روی پیروزی و فراموش کردن کشمکش‌ها و شکست هاست.

مهم اینه که ادامه بدهید و خودتون رو برای اون اذیت نکنید، حتی بهش فکر هم نکنید، فقط روبه‌جلو ادامه بدید، روبه‌جلو فکر کنید، تجسم کنید که کجا می‌خواهید باشید و مطمئن باشید که بهش خواهید رسید.

2 پاسخ
  1. راضیه رحیمی
    راضیه رحیمی says:

    خداروشکر میکنم که با مشاهده این کلیپ میتونم با قدرت جلو بروم و به نتیجه رهایی از چاقی و اضافه وزن برسم من مطمئنم که می‌توانم موفق باشم در این راه

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید