با قدرت لاغری با ذهن به تناسب اندام ماندگار برسید(سارا هاوارد)

با وزن ۴٫۵ کیلوگرم متولد شدم !!

نام من سارا هاوارد است. وقتی متولد شدم حدود ۴٫۵ کیلوگرم وزن داشتم منظورم اینه که من کودک درشتی بودم و تمام دوران کودکیم نیز درشت بودم. من در ماه می سال ۲۰۰۸ با متد لاغری ذهنی آشنا شدم و از آن وقت تا کنون ۷۰ کیلوگرم کاهش وزن داشتم.

این متد لاغری ذهنی دقیقا همون چیزی بود که من همیشه به اون نیاز داشتم و این روش به من کمک کرد که بفهمم مشکلی اصلی چاقی من و اینکه نمی تونستم به وزن ایده آلم برسم چیه تا بتونم روی اون کار کنم.

زندگی من ۱۸۰ درجه تغییر کرد 

این روش خیلی به من برای رسیدن به وزن و اندام مناسب کمک کرد، این روش در مورد ارتباط بین چاقی و عوامل استرس زا توضیح میده و این برای من یک راهنمایی عالی بود چون من نیز این مشکل رو داشتم.

من چند بار متد لاغری ذهنی رو مطالعه اش کردم و تونستم متوجه شوم که یکی از این مشکلاتم در رابطه ای بود که با پدرم داشتم .

خانواده شما جایی است که باورهای شما رو شکل میده

همین طور مسائلی رو کشف کردم که در مورد خانواده ام بود، همه ما در یک خانواده بزرگ شده ایم که بیشترین روابطمون نیز در اون خانواده بوده، من فهمیدم که در روابطی که با خانواده ام داشتم همه چیز رو درون ریزی می کردم و همه مسائل و مشکلات رو در خودم نگه می داشتم و در موردشون با کسی صحبت نمی کردم و بعد از فهمیدن این موضوع چیزی که در من تغییر کرد اینه که دیگه در مورد احساساتم صحبت می کنم و اونها رو با شفافیت بیان می کنم و بدون هیچ جر و بحثی از اون افکار رها می شوم.

اگر شما هم با این متد لاغری ذهنی آشنا شوید، حتما راه رهایی خودتون رو پیدا می کنید و وزنتون هم کاهش پیدا می کنه و بسیاری چیزهای دیگه در زندگیتون درست می شوند.

یکی از تغییراتی که تعجب آوره اینه که دیگه به لباس پوشیدن و همینطور آراستگی موها و ظاهرم توجه می کنم در حالی که قبلا همیشه یک شکل بودم و زیاد به وضعیت ظاهریم اهمیت نمی دادم.

چقدر با کاهش وزنم اعتماد به نفسم افزایش پیدا کرد

الان که وزن من کم شده اعتماد به نفسم هم افزایش پیدا کرده و روابطم با مردم نیز گسترده تر شده و دیگه احساس یک آدم غریبه در جامعه رو ندارم. امروز دیگه کاملا نگاهم به غذا خوردن و ورزش کردن عوض شده، قبلا هرگز ورزش نمی کردم اما الان هفته ای نیست که ورزش نکنم.

اگر کسی به من بگه که مدت هاست که در ستیز و جنگ با اضافه وزن در زندگیش هست، حتما به او خواهم گفت که نیازی با این نبرد نیست اگر بتونه ریشه مشکلش رو پیدا کنه و اون رو حل کنه، وزنش با یک روند خوشایند و آسان برای همیشه کم میشه و این حتما اتفاق میفته. من الان نمی تونم باور کنم که هیچ یک از روش های محاسبه کالری، رژیم غذایی و ورزش های سخت جواب بدهند مطمئن هستم و به شما اطمینان می دهم که اثری که روی وزن شما می گذارند دائمی نخواهد بود.

من با لاغری با نیروی ذهن توانستم ۶۸کیلوگرم وزن کم کنم

شما هر زمانی که احساس کردید آماده اید، متد لاغری ذهنی می تونه راهنمایی تون کنه و کمکتون کنه که مشکل اصلی اضافه وزن تون رو پیدا کنید و از اون رها شوید و به اندام و زن ایده آل خود برسید .

برای من استفاده از این متد ذهنی فقط برای کاهش وزن نبوده و نفع های زیاد برایم داشته، این روش در این شش ماه زندگی من رو از جهات دیگری هم تغییرداده که حتی فکرش رو هم نمی تونستم بکنم و این واقعا محشر بوده.

من فکر می کنم که می تونم خیلی بهتر از این باشم

وقتی که من این مسیر لاغری ذهنی رو شروع کردم فکر می کردم که فقط وزنم متعادل می شه اما خیلی خیلی پیامدهای مثبتی برایم داشت .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید