دوره تناسب اندام ماندگار با متد A.J 

بالاخره از امروز می توانی قدم برداشتن در مسیر جذابیت و خوش استایل بودن رو شروع کنی و تبدیل به یک الگوی موفق و با اراده برای اطرافیانت بشی ……

حتی اگر تا به حال همیشه در این مسیر شکست خوردی یا سرت را کلاه گذاشتند یا قول هایی دادند که محقق نشده است و یا حتی از دیدن هر آموزشی دیگری خسته و ناامید شدی

اسراری در این دوره گفته شده است به بسیاری از افراد کمک کرده که بتوانند ۹۰ کیلوگرم، ۴۰ کیلوگرم، ۸۰ کیلوگرم وزن کم کنند …..

اما بر خلاف تمام روش های مرسوم لاغری که اکثراً بی نتیجه هستند، این روش یک سیستم علمی کاملا اثبات شده است که واقعاً جواب می دهد 

دوست عزیزم

لاغر شدن و کم کردن وزن کار سختی است ؟؟!؟

می دانم ….

حقیقت این است که هزاران آدم معمولی اون بیرون هستند که در حال استفاده از روش هایی برای لاغری هستند که بارها امتحان کردند و شکست خورده اند، ولی دوباره همان روش ها رو انتخاب می کنند و امتحان می کنند به امید نتیجه ای متفاوت.

بارها و بارها روش های اشتباه رو امتحان می کنند، رژیم می گیرند، ورزش های سنگین انجام می دهند، دمنوش می خورند، قرص مصرف می کنند و بعد از مدتی احساس می کنند، هیچ چیز درست از آب در نیامده است و آرام آرام ناامید می شوند. اعتماد به نفسشون رو از دست می دهند و ناامید از رویاهای بزرگی که زمان شروع رژیم یا ورزش داشتند به روال سابق بر می گردند و به غذا پناه می برند و نا امیدی سراسر وجودشان را پر می کند .

اکثر افرادی که تصمیم می گیرند لاغر شوند ۹۹درصد شکست می خورند .

از هر ۱۰۰نفری که تصمیم می گیرند از روش های لاغری مرسوم استفاده کنند و متناسب شوند. ۹۹نفر آن ها شکست می خورند و تنها ۱نفر موفق می شود که آنهم از روی اجبار بوده است (مریضی خاصی داشته، همسرش تهدیدش کرده بوده که ترکش می کنه و …)

به احتمال زیاد حداقل یک بار طعم شکست رو در مسیر لاغر شدن چشیدی و جزو این ۹۹نفر بودی.

شاید بدونی احساس وحشتناک عذاب وجدان چیست….

احساس عصبانیتی که از خودت داشتی برای اینکه نتونستی توی اون رژیمی که گرفتی موفق بشی و رهاش کردی و مدام خودت رو سرزنش کردی.

با تمام وجودت به خودت قول می دی از فردا صبح که از خواب پا می شی به رژیمت پایبند نبودی و عصرها باشگاه بری و تمرین کنی و تمرین کنی، تا بتونی هیکلی رو که همیشه تجسمش می کنی رو واسه خودت بسازی اما فقط می تونی چند روز دوام بیاری و در نهایت افسرده تر، عصبانی تر و ناامیدتر از قبلت می شی و باور می کنی که آدم بی اراده ای هستی .

شاید بعد از شکست های متعدد به این باور رسیده باشی که مهم نیست که چقدر شب قبل محکم و با اقتدار به خودت قول بدی که از فردا شروع کنی، در هر صورت تو اصلا قرار نیست هیچ وقت به اندام جذاب مورد نظرت دست پیدا کنی و قرار نیست هیچ وقت پیروز این میدان باشی، تو یک شکست خورده ای و باید این رو بپذیری که چاقی سرنوشت توست.

این صحنه ها برات آشنا هستند ؟

ناراحت نباش … تو تنها نیستی و این ها تقصیر تو نبوده !!

هیچ کدوم از شکست هایی که خوردی و نتونستی یک رژیم رو ادامه بدی یا هر روز باشگاه بری، بخاطر نداشتن اراده یا تلاش نکردن و یا نداشتن استعداد نیست ….

تنها به این دلیل نتوانستی به اندام ایده آلت برسی که مسیر رو اشتباه می رفتی و روی چند روش اشتباه متمرکز شده بودی. فقط همین !

لاغر شدن ساده تر از اون چیزی هست که تصورش رو می کنی .

به عبارت دیگر اگر تمرکزت روی موضوع درستی قرار دهی و مسیر درست رو انتخاب کنی لاغر شدنت حتمی و ۱۰۰درصد است.

به تنها چیزی که نیاز داری یک دوست و یک سیستم کاملا اثبات شده است که تعداد بسیار زیادی توانسته اند با کمک اون موفق شوند. تنها کافیه تمام مراحل این سیستم رو “کپی پیست” کنی تا به همان نتایجی برسی که تمام آن افراد رسیدند. یعنی یک اندام زیبا، متناسب و جذاب.

همیشه حقیقت ساده است اما گاهی اوقات واضح نیست.

هر پیشرفتی در زمینه لاغری همراه با کمی سختی است و این سختی یعنی اینکه از ناحیه امن خودت خارج شوی(ناحیه امنی که به تو می گوید به روش جدید اطمینان نکن و همان رژیم و ورزش و دارو رو ادامه بده). کارهایی که تا به امروز برای لاغر شدن انجام دادی، نتایجی را داشته است که امروز در حال تجربه اش هستی. آیا   از نتایجی که همین الان در زندگی ات گرفته ای راضی هستی؟

قطعاً نه، چون اگر راضی بودی الان اینجا نبودی.

پس اگر به دنبال نتایج بهتر هستی باید کارهای متفاتی انجام دهی و مسیرت رو تغییر دهی. واقعیت اینه که تمام افرادی که نتایجشون رو در این صفحه می بینی همین چند وقت پیش از جایی شروع کردند که دقیقاً همین الان تو در آن قرار داری و اگر این تعداد بسیار زیاد نتیجه گرفته اند هیچ دلیلی وجود ندارد که نتایجی به مراتب بهتر از آنها بدست نیاوری.

خبر خوب اینجاست که تو حتی می توانی نتایج بهتر، سریعتر و قدرتمندتری را بدست بیاوری .

چون امروز در دوره ۱۵هفته ای تناسب اندام ماندگار با متد A.J یاد می گیری چطور بدون استفاده از رژیم و دمنوش و ورزش و دارو به اندام ایده آلت دست پیدا کنی و در طول این ۱۵ هفته دقیقاً به صورت علمی یاد می گیری چطور با برنامه ریزی مجدد ذهنت برای لاغری، از شر چربی های اضافه بدنت خلاص شوی.

یاد می گیری چطور در عرض ۱۵هفته تبدیل به یک الگوی تمام عیار شوی برای کسانی که قصد لاغر شدن دارند.

اگر فقط همین ۱۵ هفته تمام مراحل این دوره را انجام دهی بدون هیچ زحمت و کار اضافی، می توانی نتایجی کسب کنی که حتی الان به آن فکر هم نمی کنی!

می دانم که بارها و بارها از روش های بسیار زیادی برای لاغر شدن استفاده کرده ای و نتیجه نگرفته ای. احساس کنونی ات را کاملا درک می کنم، پس بگذار با بعضی از سرفصل های دوره آشنایت کنم.

برخی از سرفصل های دوره تناسب اندام ماندگار با متد A.J

 • چطور مقصر اصلی اضافه وزنتان را شناسایی کنید 
 • چطور ریزه خواری را برای همیشه ترک کنید
 • چطور پرخوری عصبی را از بین ببرید
 • چطور بعد از زایمان به وزن سابقتان برگردید
 • چطور ۹۰درصد از افراد بعد از ازدواج چاق می شوند و شناسایی دلیل این مشکل
 • چطور بعضی از دوستانی که از این روش استفاده کرده اند توانستند ۹۰کیلو، ۸۰کیلو و ۴۰ کیلو وزن کم کنند
 • چطور با این روش بدنمان را شفا دهیم
 • چطور با خودمان و آیینه آشتی کنیم
 • چطور می توان با پشت میز نشینی و کم تحرکی متناسب شد
 • چطور اعتماد به نفس از دست رفته تان را باز یابید
 • چطور نقش وراثت را در اضافه وزنتان از بین ببرید
 • چطور یک غذا خور حرفه ای شوید و هر چیزی بخورید و متناسب شوید
 • چطور کاری کنیم که ذهنمان به جسمتان دستور لاغری بدهد
 • چطور بدنمان را اصلاح کنیم و به تنظیمات کارخانه باز گردانیم
 • چطور شکلات و شیرینی بخوریم و لاغر شویم
 • چطور کاری کنید که حجم غذایتان در هفته اول دوره نصف شود
 • چطور می توانید چربی های موضعی را از بین ببرید
 • چطور غذا خوردن به بهترین تفریح تان تبدیل خواهد شد
 • چطور موقع غذا خوردن هیچ استرسی نداشته باشیم و هر غذایی که دوست داریم بخوریم(حتی نوشابه و سس و پیتزا و سیب زمینی سرخ کرده و ….)
 • چطور هر موقع که احساس گرسنگی کردید چیزی بخورید و لاغر شوید
 • چطور ورزش نکنید و لاغر شوید
 • چطور اگر تمام اعضای خانواده شما چاق هستند شما می توانید بسیار لاغر و متناسب شوید
 • چطور کاری کنیم که در تمام دور همی ها مرکز توجه باشیم و همه تحسین مان کنند
 • چطور ذهنتان کاری خواهد کرد که همیشه غذا در بشقابتان زیاد بیاید و ….

این ها دقیقاً بخش کوچکی از اسرار و استراتژی هایی است که تعداد زیادی از دوستان از آنها استفاده کردند و توانسته اند جذابیت از دست رفته شان را بازیابی کنند.

بگذار نظر بعضی از شرکت کنند گان دوره رو هم بشنویم …

قیمت اصلی دوره  ۲٫۷۶۰٫۰۰۰ تومان می باشد

که به مدت محدودی می توانی آن را فقط با پرداخت ۱٫۶۸۸٫۰۰۰ تومان  تهیه کنی .

بعد از به پایان رسیدن این مدت به هیچ وجه دوره تناسب اندام شامل تخفیف نمی شود .

فاصله تو با اندام زیبایی که همیشه آرزویش را داشتی تنها همین دکمه است، این تصمیم دقیقاً شبیه ماشینی است که قرار است تو را از این نقطه ای که هستی(اضافه وزن) به نقطه ای ببرد که همیشه دوست داشتی(اندام ایده آل). آماده ای سوار این ماشین شوی ؟

روش اول  :

هزینه دوره رو  به شماره کارت زیر واریز کرده و فیش واریزی را برای ما ایمیل و یا در تلگرام به شماره ۰۹۳۸۰۳۷۰۶۱۱  ارسال کنید .

ایمیل  :   MethodAJ@gmail.com

شماره کارت تیم متد A.J

۶۲۲۱-۰۶۱۲-۰۱۷۳-۴۹۲۰
بانک پارسیان به نام آقای ” احد جعفری زاده “

روش دوم :

از طریق درگاه پرداخت بانکی وب سایت اقدام به خرید دوره نمایید

 

بهانه هایی برای متناسب نشدن  !!

از آنجا که افراد احمال کار برای تغییر نکردن بهانه های زیادی دارند، من قصد دارم به دوستان احمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند به همین خاطر لیست بهانه های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده ام .

 • باشه حالا سرم یک کم که خلوت شد میام شروع می کنم
 • لاغر شدن خیلی دردسر داره، من هم که خیلی چاق نیستم
 • الان کارهای مهم تری دارم
 • من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم
 • خیلی گرونه، خودم رژیم می گیرم لاغر می شوم، از شنبه شروع می کنم
 • دیگه من سنم رفته بالا، این چربی های من دیگه آب نمی شه
 • این اندام من با آموزش درست نمی شه! ارثیه! هیچ کس نمی تونه کاری بکنه
 • بعیده این روش هم جواب بده و با ذهنم بشه لاغر شد
 • و  ……………….

لیست بالا و بسیاری از بهانه های دیگر، نمونه ای کوچک از مکانیزم مغز است که می خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند و نمی خواهد ما از دایره امن خودمان خارج شویم.

مراقب نجواهای ذهنتان باشید

 

 

سوالاتی که شاید برای شما پیش آمده باشد 

دوره تناسب اندام با متد A.J چند جلسه است ؟

دوره تناسب اندام با متد A.J شامل ۸جلسه مقدماتی و ۳۰ جلسه پیشرفته است، که شما دوره مقدماتی را در ۲هفته و دوره پیشرفته را در ۱۵ هفته خواهید گذراند .

جلسات دوره تناسب اندام با متد A.J به چه صورت است و چگونه در اختیار من قرار داده می شود ؟

تمام جلسات دوره به صورت فایل های تصویری هستند که در پروفایل کاربری شما در وب سایت متد A.J در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی این دوره به چه شکل است و چرا همه افراد شرکت کننده در دوره های متد A.J در این مورد صحبت می کنند ؟

بدون شک یکی از نقاط قوت دوره های متد A.J پشتیبانی متفاوت این دوره هاست. زمانی که در یکی از این دوره ها شرکت می کنید، تنها جلسه ابتدایی دوره برای تو باز خواهد شد، شاید سئوال برات پیش بیاد که چرا تمام جلسات رو در اختیار من قرار نمی دهید؟!؟

بنا به تجربه ای که ما از مشاوره با چند هزار نفر از افرادی که قصد شرکت در این دوره ها را داشتند بدست آوردیم، یک وجه اشتراک بین اکثر شرکت کنندگان وجود دارد و آن هم این است که همه از تنبلی و بی اراده بودن خودشون شکایت می کردند و نالان بودند، همین امر باعث شد که یکی از متفاوت ترین کارهایی رو که تا به حال در دوره های آنلاین انجام شده رو تیم متد A.J انجام بده و اقدام به ارسال تک تک جلسات برای هنرجویان کنه.

 این کار به چه نحو و برای چی انجام میشه؟

قطعا همه شما به این نکته اذعان دارید که تنها دلیلی که شما می تونید به نتیجه مطلوبتون برسید انجام تمرینات یک دوره و متعهد بودن به انجام اون تمریناته، ما شما رو در این راه کمک می کنیم.

شما زمانی که یک جلسه رو دریافت می کنید، باید تمرین های اون جلسه رو انجام بدید و برای پشتیبان خودتون ارسال کنید، و در این صورت هست که جلسه بعد براتون ارسال میشه، درسته که این کار زمان و هزینه زیادی رو برای تیم متد A.J ایجاد می کنه، اما قطعا گرفتن نتیجه عالی شما از این دوره جزو اولویت های ماست و ما این کار رو برای اینکه شما موظف به انجام تمریناتتون باشید با دل و جان قبول می کنیم. پس در اختیار قرار دادن یک جلسه تنها و تنها به دلیل ضمانت نتیجه گیری شخص شما انجام میشه و قطعا خودت در طول دوره متوجه این امر می شوی که اگر این تعهد انجام تمرینات وجود نداشت شاید نتایج عالی رو که در طول دوره گرفته ای، به این وسعت نبود.

قسمت بعد پشتیبانی دوره این است که شما هر سوالی که در مورد دوره، جلسات، تمرینات و … داشته باشی رو می تونی به راحتی در وب سایت از پشتیبان خودت بپرسی و ما همیشه پاسخگوی سئوالات شما هستیم .

من مشغله کاری زیادی دارم، آیا این دوره می تونه برای من مفید باشه و زمان لازم برای انجام تمرینات چقدر است؟

قطعا این دوره برای شما که شاغل هستید نیز بسیار عالیه، چرا که انجام تمرینات رو در ساعتی از شبانه روز می تونی انجام بدی.
شما با ۳۰دقیقه تمرین در هر ساعتی از شبانه روز به نتایج مطلوبت خواهی رسید، قطعا ۳۰دقیقه زمان برای تغییر سبک زندگیت و رسیدن به اندام دلخواهت بسیار منطقی و جذابه، این طور نیست؟