دوره هدف گذاری فوق حرفه ای به سبک متد A.J 

دوستان عزیز و همراهان گرامی متُد A.J سلام .
اُمیدورام روزهای ابتدایی سال رو با هدف ساختن یه سال جدید و رویایی سپری کنید .

همه ما از همین امروز هدفهایی رو واسه سال جدید، تو سرمون داریم و دلمون میخواد بهشون دست پیدا کنیم . اما همه ما هم این تجربه رو هر سال داریم که ابتدای سال خیلی با انگیزه هستیم با کلی هدف ولی همین که تعطیلات سال نو تموم میشه انگار انگیزه ما هم فروکش میکنه، و تمام هدفهایی که تو سرمون داشتیم تبدیل میشن به آرزوهایی دست نیافتنی .

متُد A.J محصولی تولید کرده تحت عنوان دوره “” هدف گذاری فوق حرفه ای به سبک متد A.J “” که شامل ۷جلسه است که هر یک روز درمیان در اختیار دوستانی قرار می گیره که دوره رو تهیه می کنند.

با استفاده از این دوره، میتونید جزء یک درصد اجتماع قرار بگیرید که اهدافی مکتوب و واقعی دارند و کاملاً می دونند که چطور باید به اونها دست پیدا کنند .
اگه دوست دارید سالها و ماه های آینده رو  رو به بهترین سال و ماه زندگیتون تبدیل کنید حتماً این دوره رو تهیه کنید و ازش نهایت استفاده رو ببرید .

هزینه این دوره چقدر است ؟

هزینه دوره برای مدت محدودی تنها ۸۹۰٫۰۰۰ تومان (هشتصد و نود هزار تومان) است .

برای پرداخت هزینه دوره می توانید از دو طریق اقدام کنید :

روش اول  :

هزینه دوره رو  به شماره کارت زیر واریز کرده و فیش واریزی را برای ما ایمیل و یا در تلگرام به شماره ۰۹۳۸۰۳۷۰۶۱۱  ارسال کنید .

ایمیل  :   MethodAJ@gmail.com

شماره کارت تیم متد A.J

۶۲۲۱-۰۶۱۲-۰۱۷۳-۴۹۲۰
بانک پارسیان به نام آقای ” احد جعفری زاده “

روش دوم :

از طریق درگاه پرداخت بانکی زیر اقدام به خرید دوره نمایید ( می توانید از کیف پول خود در وب سایت هم استفاده کنید(مخصوص کاربرانی که کیف پول خود را قبلا شارژ کرده اند ))

دقت داشته باشید که تمامی دوره ها آنلاین هستند و به محض پرداخت هزینه دوره ، جلسات در پروفایل کاربری شما باز خواهند شد .