لاغری با ذهن، دروغی جذاب یا حقیقتی انکار ناپذیر !!!

چکیده مطلب :
 لاغری با ذهن روشی جدید برای کاهش وزن است، در این مقاله معایب و مزایای آن را برسی کرده‌ام و تفاوت لاغری با ذهن را با رژیم و ورزش و سایر روش‌های مرسوم لاغری توضیح داده‌ام . 

نویسنده مقاله :

من احد جعفری هستم و در این مقاله سعی کردم این پدیده نوظهور یعنی لاغری با ذهن را موشکافانه و دقیق برسی کنم. مزایا و معایب این روش را با شما به اشتراک بگذارم و در انتها بهترین روش لاغری سریع را به شما آموزش خواهم داد.

من درزمینه لاغری با ذهن به بیش از ۵۰۰۰ نفر مشاوره داده‌ام، به همین جهت تصمیم گرفتم تجربیاتم را در اختیار شما قرار دهم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای رسیدن به اندام دلخواهتان بگیرید.

اضافه وزن دغدغه  ۹۴% مردم دنیا !

بر طبق آخرین تحقیقات انجام‌شده یکی از پرتکرارترین سؤالات بشر در تمام دوران زندگی، این بوده که: چطور گرفتار اضافه‌وزن نشوم؟

سؤالی که ۹۶ % از آمریکایی‌ها، ۹۲ % از ایرانی‌ها و در کل ۹۴ % مردم کل دنیا با آن مشکل‌دارند.

چاق شدن، اپیدمی جدید هزاره سوم

نه اینکه ۹۴ % مردم دنیا اضافه‌وزن داشته باشند، نه منظور این است که در طول زندگی‌شان همیشه این موضوع و این مسئله برایشان سؤال بوده و گوشه‌ای از ذهنشان را مشغول کرده است.

پس خیلی هم خودتان را در این مورد سرزنش نکنید، شما تنها نیستید، داشتن اندام زیبا و جذاب بودن دغدغه ۹۴ % مردم دنیاست نه‌ فقط من و شما.

فکر می کنید نهایت کاهش وزن چقدر است؟لاغری ذهنی حد و مرز نداره(۹۵کیلوگرم کاهش وزن)

پس با خیال راحت موضوع لاغری با ذهن  را پیگیری کنید، خدا را چه دیده‌اید شاید این مقاله و لاغری با ذهن دریچه‌ای تازه بود رو به‌سوی اندام ایده آلتان.

به‌قول‌معروف سنگ مُفت گنجشک هم مُفت، این مقاله را تا به انتها بخوانید شاید فَرجی شد و از شر چربی‌های اضافه‌تان خلاص شدید.

می‌دانم که وقت طلاست، از همین رو برای وقتی‌که می‌گذارید احترام قائلم و تمام تلاشم را می‌کنم که به هدر نرود.

قولتان می‌دهم به خواندنش خواهد ارزید.

آمار لحظه‌ای افراد چاق در جهان

شما اگر سایت worldometers.info را چک کنید آمار لحظه‌ای جمعیت جهان و سایر شاخص‌های مهم را در اختیارتان قرار می‌دهد. من امروز از این وب‌سایت برای شما عکس گرفتم که می‌توانید ببینید.

همان‌طور که می‌بینید جمعیت جهان بیش از ۷میلیارد و هفتصد میلیون نفر است،که از این تعداد بیش از یک میلیارد و ششصد میلیون نفر اضافه‌وزن دارند و بیش از ۷۳۰میلیون نفر دچار چاقی هستند و هرلحظه این آمار در حال اضافه شدن است نه کم شدن.

جمعیت کنونی جهان و روند رشد این جمعیت

از این تعداد، امروز که من این عکس را گرفتم (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۹ ) حدود ۳۹۶ میلیون دلار فقط در آمریکا هزینه شده است تا بیماری‌هایی که به‌واسطه اضافه‌وزن گریبان مردم را گرفته است درمان شود.

یعنی اگر دلار را امروز ۱۲۰۰۰ تومان در نظر بگیریم رقمی حدود ۴/۷۵۲/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان، اصلاً نمیشه خواندش، البته که برای بعضی‌ها خیلی هم زیاد نیست !!! و شما جدیداً با این اعداد و ارقام آشنا هستید!!!

یعنی فقط در آمریکا نزدیک پنج هزار میلیارد تومان در روز صرف درمان بیماری‌های ناشی از اضافه‌وزن می‌شود، روزانه در آمریکا بالای ۱۳۳ میلیون دلار هزینه می‌شود برای کاهش وزن و لاغری.

یعنی بیش از ۱۵۰۰میلیارد تومان فقط مردم پول می‌دهند تا از شر اضافه‌وزن خلاص شوند. حالا به دکترهای تغذیه، به باشگاه‌های ورزشی، برای خرید قرص و داروهای چربی سوز، خرید وسایل عجیب‌ و غریب کاهش وزن یا عمل‌های جراحی. 

این جمعیت از افراد چاق در جهان بسیار عجیب است

حالا شاید بپرسید این آمار چه ارتباطی با لاغری با ذهن دارد؟!

ربطش در تیتر پائین است

چرا هرلحظه بر تعداد افرادی که اضافه‌وزن دارند اضافه می‌شود ؟

چرا با توجه به اینکه هرروز میلیون‌ها دلار در سراسر جهان برای رهایی از چاقی و اضافه‌وزن هزینه می‌شود، ولی بازهم هرلحظه بر جمعیت افرادی که اضافه‌وزن دارند اضافه می‌شود؟

چرا با توجه به رژیم‌های غذایی فراوان و بسیار زیاد، ورزش‌های هوازی و کالری سوزی که جدیداً بسیار زیاد هم شده‌اند مانند: بادی پامپ، تی آرایکس، کراس فیت، جامپینگ فیتنس، بادی کامبت، اسپینینگ، زومبا، بادی بالانس، سی ایکس ورکس و همین‌طور وسایل لاغری عجیب‌وغریب مثل گن‌های لاغری ، کمربندهای لاغری و…

بازهم چاقی و اضافه‌وزن در حال افزایش است نه کاهش.

اگر روش‌های مرسوم لاغری و کاهش وزن صحیح هستند پس چرا چاقی روند افزایشی دارد نه کاهشی؟

با این توضیحات، آیا می‌توان به این روش‌ها اندکی شک کرد؟

انگیزه شما برای خواندن مقاله لاغری با ذهن چیست ؟!؟

شما چرا مقاله لاغری با ذهن را می‌خوانید ؟

چرا کنجکاو شدید درباره روش لاغری با ذهن اطلاعات کسب کنید؟

قطعاً دچار مشکل اضافه‌وزن هستید و برای اینکه از شر این مشکل خلاص شوید حتماً راه‌های زیادی را امتحان کرده‌اید و موفق نشده‌اید و شکست‌ خورده‌اید و در حال حاضر دنبال روش جدیدی می‌گردید و با لاغری با ذهن آشنا شده‌اید.

من به بیش از ۵۰۰۰ نفر درزمینه تناسب‌اندام و مشخصاً لاغری با ذهن مشاوره داده‌ام و می‌توانم آمار عجیبی به شما بدهم.

در ۱۰۰ % موارد مشاوره، همه دوستان یک‌بار هم که شده از رژیم‌های غذایی استفاده کرده بودند و موفق نشده بودند و شکست‌خورده بودند. آنها از رژیم‌هایی استفاده کرده بودند که اسم بعضی ها رو حتی نشنیده بودم .

رژیم غذایی کتوژنیکرژیم تخم‌مرغ رژیم اتکینزرژیم حبوباترژیم فلکسیتارینرژیم TLC
رژیم غذایی دش (DASH)رژیم انگور رژیم دوکان

 رژیم مایند(MIND)

رژیم ولیومتریکرژیم جنی کریگ
رژیم مدیترانه‌ایرژیم کانادایی  رژیم قهوهرژیم ماکروبیوتیکرژیم ساحل جنوبیرژیم اُرنیش
رژیم شیر رژیم خام‌خواریرژیم کربوهیدراترژیم سنتی آسیاییرژیم گیاهخواریو ….

جل‌الخالق به‌حق چیزهای ندیده و نشنیده، دوستان رژیم‌هایی می‌گرفتند که حتی اسمشان هم عجیب‌وغریب بود چه برسد به خودشان. رژیم‌های زیاد دیگری هم بودند که اگر می‌خواستم بنویسم کل این مقاله فقط اسامی رژیم‌ها بود تا مباحث دیگر، بگذریم…

بعضاً در مشاورهایی که برای موضوع لاغری با ذهن انجام می‌دادم دوستانی بودند که بیش از ۲۰ مرتبه رژیم‌های مختلف را امتحان کرده بودند ولی نتیجه‌ای نگرفته بودند، شاید در بعضی از مواقع توانسته بودند وزن کم کنند ولی به‌هیچ‌وجه نمی‌توانستند در آن وزن باقی بمانند و به‌محض اینکه رژیم را رها می‌کردند به وزن قبل از رژیمشان برمی‌گشتند یا حتی چند کیلویی هم چاق‌تر می‌شدند.

سؤال: چرا بعدازاینکه در رژیم‌های مختلفی شکست‌ خورده‌اید بازهم این کار را تکرار می‌کنید و رژیم می‌گیرید ؟

چرا برای کاهش وزن به سراغ رژیم می‌روید؟ کاری که بارها و بارها انجام داده‌اید ولی نتیجه‌ای نگرفته‌اید ؟

در تعجبم از کسانی که دائم در حال انجام دادن کارهای یکسانی هستند و انتظار نتایج متفاوتی را دارند!!!

شما هر بار که رژیم می‌گیرید و شکست می‌خورید بیشتر می‌پذیرید که انسان ناتوان و بی‌اراده‌ای هستید و نمی‌توانید هیچ کاری را درست انجام بدهید. نمی‌توانید به قول‌هایی که به خودتان می‌دهید پای بند بمانید.

با هر مرتبه رژیم گرفتن این پیام در ذهن شما ثبت می‌شود که مشکل اضافه‌وزن شما غیرقابل‌حل شده است و شما می‌پذیرفتید که چاقی سرنوشت شماست.

با هر بار رژیم گرفتن و شکست خوردن، عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس خودتان را از بین می‌برید و له می‌کنید.

رژیم‌های لاغری برای اضافه‌وزن و چاقی طراحی‌شده‌اند !!!!

هیچ دقت کرده‌اید که هر دفعه که تصمیم می‌گیرید رژیمی را امتحان کنید، هرگز نتوانسته‌اید به آن رژیم پایبند بمانید و بالاخره بعد از مدتی آن رژیم را رها کرده‌اید و از آن غذاهای ممنوعه‌ای که در آن رژیم غذایی منع شده بود با حرص و ولع بیشتری خورده‌اید و به‌سرعت وزنی که کم کرده بودید را جایگزین کرده‌اید.

این اتفاق برای این رخ می‌دهد که شما داشتید با نیرویی بسیار قدرتمند که همان ذهن ناخودآگاهتان است مبارزه می‌کردید.

ذهن ناخودآگاهتان عاشق غذا و غذا خوردن است و بر اساس برنامه‌ریزی که شده است می‌تواند مثلاً عاشق شیرینی و شکلات و غذاهای چرب باشد.

و شما هرگز نمی‌توانید با نیروی قدرتمند ذهن ناخودآگاهتان مقابله کنید.

برای همین است که شکست می‌خورید و دست از رژیمی که داشته‌اید بر می دارید و از قبل هم چاق‌تر می‌شوید.

رژیم‌های غذایی فقط شمارا چاق‌تر می‌کنند، و اگر صحیح بودند که دیگر فرد چاقی وجود نداشت.

این هم تجربه مادر ۵فرزند و کاهش وزن ۴۰کیلوگرمی(لاغری با نیروی ذهن)

رژیم‌های غذایی هیچ کمکی به تناسب‌اندام شما نمی‌کنند.

ذهن ناخودآگاه شما برای اضافه‌وزن و چاقی برنامه‌ریزی‌شده است!!

وقتی در مورد لاغری با ذهن صبحت می‌کنیم دقیقاً منظورمان این است که ذهن ناخودآگاه را برای لاغری برنامه‌ریزی کنیم.

مشکل اصلی تمام دوستانی که اضافه‌وزن دارند، این است که ذهنشان برای چاقی برنامه‌ریزی‌شده است !!!

وقتی شما باور دارید که پشت‌میزنشینی باعث اضافه‌وزن می‌شود یعنی اینکه به ذهن ناخودآگاهتان دستور داده‌اید که اگر من روزانه ۸ ساعت پشت میز نشستم باید چاق شوم.

یا اگر باور دارید که برنج و شیرینی شما را چاق می‌کند، یعنی اینکه ذهن ناخودآگاهتان را برنامه‌ریزی کرده‌اید که اگر من شیرینی و برنج خوردم باید چاق شوم .

همه دوستان عاشق شیرینی توجه فرمایید توجه فرمایید: خوردن دونات از امروز آزاد شد!!!

و نتیجه این باورهای مخرب که در ضمیر ناخودآگاه شماست یعنی اضافه‌وزن، چون تمام زندگی ما نتیجه باورهایی است که ما در ذهن ناخودآگاهمان ثبت کرده‌ایم.

لاغری با ذهن یعنی اصلاح عادات رفتاری شما در قبال مواد غذایی

برای رسیدن به اندام متناسب علاوه بر اصلاح عادات غذایی باید باورهای پنهان ذهن ناخودآگاه در مورد مواد غذایی را نیز اصلاح کرد.

افراد متناسب برای رفع احساس گرسنگی غذا می‌خورند و تا جایی می‌خورند که پیام سیری را دریافت کنند، در حالی که دوستانی که اضافه‌وزن دارند تا وقتی غذا می‌خوردند که غذا تمام شود و از خوردن خسته شوند.

همچنین این افراد هر زمان که دچار غم، استرس، ضعف، خستگی و آشفتگی هیجانی هستند و حتی در زمان شادی به خوردن روی می‌آورند و نوسان‌های خلقی خود را این‌گونه جبران می‌کنند.

در مسیر لاغری با ذهن، به ذهن آموزش داده می‌شود که مانند یک فرد لاغر فکر کند و رفتار کند.

 امان از مشکلات اضافه‌وزن که طاقت دوستان را طاق کرده است !!

من بر اساس تجربه زیادی که درزمینه تناسب‌اندام دارم و به افراد بسیار زیادی در زمینه لاغری با ذهن مشاوره داده‌ام این حرف‌ها را برای شما بازگو می‌کنم و شما همین‌الان می‌توانید قضاوت کنید که این صحبت‌ها کاملاً صحیح هستند.

تا همین‌جای مقاله ازلحاظ احساسی خیلی درگیر شده‌اید چون این حرف‌ها، حرف دل خیلی از دوستانی است که از دست مشکلات اضافه‌وزنشان به ستوه آماده‌اند.

من که دیگه واقعا از این همه رژیم خسته و کلافه شده ام !!

و قطعاً هم شما جزء همین دسته از دوستان هستید، واقعاً کلافه شدید از پوشیدن لباس‌های گشاد و زشت و بدرنگ، از اینکه نمی‌توانید در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید، از اینکه نمی‌توانید به استخر بروید چون از اندامتان خجالت می‌کشید، نمی‌توانید در مهمانی‌ها لباس‌هایی که دوست دارید را بپوشید و قری به کمرتان بدهید.

نمی‌توانید فعالیت زیادی انجام دهید چون خیس عرق می‌شوید و عرق از سر و رویتان جاری می‌شود. زانودرد و کمردرد امانتان را بریده و هزارو یک مشکل دیگر که اگر بخواهم بگویم “مثنوی هفتاد من” است.

تجربه شنیدنی خانمی که ۲سال فقط خام خواری کرده بود(۱ماه رژیم انگور بودم، یک ماه رژیم موز، دو هفته رژیم آب و …) 

هرکدام از دوستانی که مشکل اضافه‌وزن دارند و درزمینه لاغری با ذهن مشاوره می‌خواهند، پاس صحبت‌هایشان که می‌نشینم به‌اندازه ساعت‌ها درد و دل دارند که برایم بکنند و خیلی زود با من صمیمی می‌شوند، مثل‌اینکه سال‌هاست که یکدیگر را می‌شناسیم.

آدم‌های چاق کسی را می‌خواهند که برایش دردو دل کنند، که از مشکلاتی که امانشان را بریده است برایش سخن بگویند و بدانند که مشکلشان حل‌شدنی است.

راه‌حل تمام مشکلات ناشی از اضافه‌وزن لاغری با ذهن است

شما باید ذهن لاغری داشته باشید تا جسم متناسبی را تحویل بگیرید.

شما باید ذهنتان را برای تناسب‌اندام برنامه‌ریزی کنید. اصلاً قراری نیست به خودتان سختی بدهید و خودتان را از خوردن غذاهای خوشمزه محروم کنید و رژیم‌های طاقت‌فرسا بگیرید و ورزش‌های سخت و سنگین انجام دهید.

شما فقط کافی است برنامه‌هایی که در ذهنتان وجود دارد و شما را به سمت اضافه وزن سوق می‌دهد با برنامه‌هایی که لاغری را برای شما به ارمغان می‌آورد جایگزین کنید و نتیجه این جایگزینی، اندامی ایده آل و بدون اضافه‌وزن است.

تائید صحبت‌های من در زمینه لاغری با ذهن

من به شما کاملاً حق می‌دهم که اندکی گیج شده باشید، چون تا به امروز همه به شما گفته‌اند تنها راه لاغری کم خوردن (رژیم) و بیشتر فعالیت کردن (ورزش) است و شما هم مدام این روش‌ها را امتحان کرده‌اید، به امید اینکه به نتیجه برسید  ولی زهی خیال باطل. لاغر که نشده‌اید هیچ، اعتمادبه‌نفستان را نابود کرده‌اید و چاق‌تر، افسرده‌تر، گوشه‌گیرتر و ناامیدتر هم شده‌اید.

افسرده و گوشه گیر شده اید، ناامید هستید، از خودتان خسته شده اید،هیچ مسیری شما رو به هدفتون نمی رسونه ؟؟!؟

نتیجه‌گیری :

پس با تمامی این صحبت ها به این نتیجه می رسیم که تمامی راه و روش های لاغری رو که ما تا به اکنون اون ها رو امتحان کردیم یا در فکر امتحانشون بودیم، راه حل درست و ماندگاری برای تناسب اندام و کاهش وزن ماندگار نیستند، همه رژیم ها و ورزش های سنگین، داروها و دمنوش های لاغری، گن ها و کمربندهای لاغری، هیچ کدام نمی توانند اون نتیجه ای رو که به دنبالش هستید رو برای شما به ارمغان بیاره، راه حل تنها یک چیز است: لاغری با ذهن

پس با تیم متد A.J همراه شوید تا با هم مسیر تناسب اندام و لاغری ماندگار رو یکبار برای همیشه بپیماییم و به نتیجه ای ماندگار برسیم و دیگر نگران غذا خوردن و تحرک و کالری های ورودی و خروجی مان نباشیم.

ما اینگونه شما را تا رسیدن به اندام متناسب و ایده آل پشتیبانی می کنیم

 

پیشنهادهای رد نشدنی :

۱- به شما پیشنهاد می‌کنم برای اینکه شکی که دارید تبدیل به یقینی غیرقابل تغییر شود در وبیناری که برایتان در همین زمینه آماده کرده‌ام شرکت کنید و آنجا کاملاً رایگان با حقایق پشت پرده تناسب‌اندام آشنا شوید.

در وبینار لاغری با ذهن به تمام سؤالاتی که شما در زمینه تناسب‌اندام دارید پاسخ داده خواهد شد.

وبینار لاغری با ذهن کاملاً رایگان است و هیچ هزینه‌ای ندارد.

۲- می‌توانید برای اینکه بیشتر با این روش آشنا شوید با شماره ۰۹۳۸۰۳۷۰۶۱۱ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در زمینه لاغری با ذهن استفاده کنید یا به همین شماره در تلگرام پیام بدهید.

Please wait...

سپاسگزاریم که با متُد A.J همراه هستید

همین الان ایمیلت رو چک کن 

احد جعفری

احد جعفری

نتایج شرکت کنندگان

آخرین مقالات

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تیم متد A.J می باشد
سوالی دارید؟ در واتساپ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم