0
0

سلام دوستان عزیز و قدیمی تر متد A.J

یک سئوال داشتم و منتظر راهنمایی شما دوستان

چیکار کنم تا در مسیر تناسب اندام ثابت قدم مانده و  سست نشوم؟

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
2
0

با سلام خدمت دوست عزيز، به نظر من سست شدن يعني اينكه به مسير ايمان نداريد و دچار شك و ترديد و ترس شديد كه همه اينها آفت ايمان هستند.

وقتي شما ايمان قطعي و صددرصد نداشته باشيد هر رويداد يا هر فكري باعث ميشه سست بشيد و بترسيد كه به هدف نميرسيد، در صورتيكه وقتي ايمان صددرصد باشه به دنبالش ارامش و لذت مياد و به دنبالش ثابت قدم بودن.

پيشنهادم به شما اينه كه يك بار براي هميشه با خودتون بنشينيد و تمام مسير و هدفتون رو تجزيه و تحليل كنيد و با خودتون اتمام حجت كنيد كه هيچ چيزي نميتونه باعث تزلزل ايمان و لذت بردن از مسيرم بشه و با توكل به خدا و با كار كردن بر روي خودتون و كنترل وروديهاي ذهنتون به هدف خواهيد رسيد.

 • 9397077207
  مرسی از راهنمایی خوب و کارساز
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

بله دقیقا، این مشکل فکر میکنم برای همه ما میتونه باشه و امکان داره برای هریک از ما پیش بیاد، فقط باید مدام جلسات رو تکرار کنیم و تا ملکه ذهنمون بشه و اینکه همچنان برای یادگیری و به کارگیری قوانین پا فشاری کنیم و مدام این سوال رو ازخودمون بپرسیم که: آیا من الان هوشیار هستم و دارم با ایمان عمل میکنم یا نه؟

 • 9397077207
  مرسی دوستم ..
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

با سلام

این موضوع سست شدن در مسیر  امکان دارد برای هر کدوم از ما پیش بیاد اما وقتی ما هدفی مشخص داشته باشیم برای اون هدفمون هم دلیل محکم و اینکه خودمون رو در اون اندام دلخواه ببینیم و ازش لذت ببریم و شوق رسیدن به اون اندام رو داشته باشیم و ایمان و باورمون رو به ادامه مسیر و رسیدن به اون قوی کنیم، مطمعنا با قدرت بیشتری ادامه می دهیم.

 • 9397077207
  مرسی از پاسخی که فرستادی
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

با سلام

من فکر می کنم و البته همانطور که اساتید در طی دوره بارها اشاره کردند، حفظ انگیزه و اشتیاقمون در طی مسیر هست که ما رو به نزدیک شدن به هدفمون سوق میده و اینکه فایل های دوره رو دائما گوش کنیم که این کار هم باعث کنترل ورودی های ذهنمون میشه و هم با تکرار گوش دادن فایل ها، درک یکسری موارد برامون ساده میشه و ملکه ی ذهنمون میشه.

 • 9397077207
  امید بخدا و سپاس
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

در این مسیر هر لحظه ما ممکنه پامون بلغزه و فکر کنیم که این روش برامون فایده نداره و بخوایم به روشهای قبلی برگردیم این در واقع به نظرم ترفند ذهنمون هستش که چون خیلی عجله دوست داره از هر راهی به خواسته برسه ولی ما باید بدونیم که این تنها یه فریب ذهنی هستش و باید باهاش مقابله کنیم چون ما هیچ نتونستیم از طریق روشهای قبلی موفق بشیم.

باید بدانیم که این روش تنها راه ماست بهش ایمان داشته باشیم و فریب ذهن و نخوریم و حتی اگه بعضی وقتی هم لغزش داشتیم ناامید نشیم و با ایمان صد درصد به راهمون ادامه بدیم و مطمئن باشیم که به نتیجه می رسیم و در این راه موفق می شیم، آهسته  و پیوسته و با مداومت به تمرین ها می تونیم صد درصد موفق بشیم.

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

من هم با دوستان موافق هستم ایمان صددرصد به درستی مسیر و تکرار و تکرار و تکرار و همینطور حفظ انگیزه در طول مسیر

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 6 نتایج
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*