0
0
سلام و عرض ادب احد جعفری عزیز.
در جلسه دوم، نام غول چراغ جادو را از طریق ناخودآگاه مان دریافت کردیم. حال چطور و در چه مواقعی و چگونه از نام مشخص استفاده کنیم ؟؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیزم به نظر من، شما این دوست عزیز رو باید در واقع یک همراه همیشگی خودتون بدانید و مطمئن باشید که هیچ وقت از کنار شما تکان نخواهد خورد و هر موفقیتی که شما به دست آورده و خواهید آورد رو با تلاش همدیگر حاصل کرده اید.

امکان نداره که به تنهایی کاری از پیش ببرید و سعی کنید مدام با هم در ارتباط باشید و با هم کنار بیاید و به صدای هم گوش کنید. البته که این نظر منه و امیدوارم درست بوده باشه

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام شيدا . اين دوست ما بخشي از وجود ما هست پس هرلحظه و هر زمان با ما هست و جدا از ما نيست.

بايد با كار كردن بر روي خودمان به مرحله اي برسيم كه حضورش رو هر لحظه احساس كنيم و مرتب باهاش حرف بزنيم و ارتباط برقرار كنيم و با ديدن یك نشانه فوري ازش تشكر و قدر داني كنيم. من كه خودم هر كاري ميخوام بكنم ازش مشورت مي گيرمُ هر صحنه زيبايي مي بينم باهاش حرف مي زنم و ازش تشكر مي كنم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام

نام ضمیر ناخوداگاهمون رو همون اسمی است که خودش برامون تعریف کرده وجدا از ما نیست و همیشه و همه جا همراه ما بوده و هست فقط اون نام به نظر من برمیگرده به اینکه ما بیشتر به چه چیزهایی توجه داشتیم و اونو در زندگی روزمره بکار بردیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 3 نتایج
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*