پاسخ داده شد
0
0

با سلام خدمت همه نازنينان.

در رابطه با تصوير سازي. سوالم اينه كه چرا اكثر تصوير سازي ها سال ها طول ميده تا به حقيقت بپيونده؟

مثلا اينكه همه اين را شنيده ايم كه: من از بچگي آرزوم اين بوده كه فلان ماشين يا فلان شغل و …. را داشته باشم و الان محقق شدن و ما مي گوييم موقعيتي كه الان دارم روياي هميشگي من بوده. يا از وقتي دانشجو بودم دوست داشتم فلان خونه يا فلان چيز را داشته باشم و الان بعد از سالها محقق شده، ايا پاسخ برمي گرده به قانون تكامل يا خير؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

با سلام

نظر من اینه که ما خیلی وقتها تصویرسازی می کنیم ولی خودمون هم باور داریم که این خواسته زود محقق نمیشه یا بهتر بگم رسیدن به نتیجه هم بستگی به اهدافمون داره.(بلند مدت و کوتاه مدت)

یه وقتی هست ما داریم تصویرسازی می کنیم برای هدفی که قراره نتیجه اش رو در ۲،۳ماه آینده ببینیم ولی یه وقتی به قول شما از بچگی داشتیم تجسم می کردیم برای بزرگسالیمون(شغل و خونه و …)

و فکر میکنم بیشتر برمیگرده به قانون تکامل.

تا زمانیکه ناخودآگاه ما به تکامل نرسه و اون خواسته رو برای خودش ملموس و دست یافتنی ندونه و البته سطح جهان ما هم، هم‌سطح با اون خواسته نشه ما به نتیجه دلخواه نمیرسیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
0
0

عزیزم به نظرمن چون ما یادگرفتیم که به هدف هامون به چشم یک آرزو نگاه کنیم که قراره خیلی خیلی بعدها بهش برسیم و اون هدف اصلی و در حال حاضرمون نیست و به خاطر همینه که ما در کتاب گفتگوباخدا خوندیم که همین الان خودمون رو در اون موقعیت بدونیم و پیشاپیش سپاسگزاری کنیم. این خود ما هستیم که هدف هامون رو بزرگ جلوه میدیم و ازخودمون دورش می کنیم.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

باسلام

خداوند چون جهان را بر اساس قانون تکامل خلق کرده و این سیر تکامل باید انجام شود پس ما نمی تونیم اونو تغییر دهیم و اون آرزوی خونه و شغل مورد نظر هم در کودکی باید  زمانش و تکاملش سپری شود که ذهن ما هم اونو بپذیرد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

من هم از دوران مدرسه همیشه تو تصورات این بود که شوهرم برنامه نویس و مهندس کامپیوتر هستش ،و خوب من چند سال بعد به این خواستم رسیدم ولی این معلوم میکنه که هر چیزی باید یه مدت زمانی رو طی بکنه تا ما به خواستمون برسیم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام همونطور که وقتی دانه ای رو می کاریم زمان می بره که رشد کنه به نهال و درخت تبدیل بشه و بعد میوه بده تصویرسازی هم همینطوره باید تکاملش رو طی کنه تا ما به اون هدف برسیم اینکه چقدر زمان می بره رو فقط خدا میدونه.

هر چه ایمان و باور ما قویتر باشه در زمان مناسبه زودتری بهش دست پیدا می کنیم

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 5 نتایج
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*