1
1

سلام

در جلسه سوم دوره ی پیشرفته ی تناسب اندام یاد گرفتیم که برای شناسائی موانع موفقیت و برداشتن اون موانع از سر راه باید (دائم از خودمون سوال کنیم ) و برای پیدا کردن جواب سوالات باید به درون خودمون مراجعه کنیم چون جواب تمام سوالات در ذهن ما هست و ذهن انسان به تمام اطلاعات موجود در جهان هستی دسترسی داره . و اگه میخواهیم یاد بگیریم که چطور به این جواب ها دسترسی پیدا کنیم در درجه ی اول باید گرد و غبار سالها بیماری های فکری و باورهای نادرست رو از ذهنمون پاک کنیم تا بتونیم به جواب سوالاتمون دسترسی پیدا کنیم . باید زبان ضمیر ناخودآگاه رو بلد باشیم که اون طور که اشاره شده  (در دوره ی غول چراغ جادو آموزش داده میشه) . با یادگیری تکنیک (چندین بار سوال کردن از  ذهن ناخودآگاه) می تونیم به جواب سوالاتمون برسیم . و یاد گرفتیم ذهن ناخودآگاه فقط  کلمات رو میشناسه و بر اساس کلماتی که به کار میبریم به ما پاسخ میده . در هر حوزه ای چنانچه کلمات مثبت  یا منفی به کار ببریم   باعث میشه پاسخ های مثبت و منفی دریافت کنیم و  در ضمن باعث گسترش اون ها  در زندگی ما هم بشه .

(با عرض پوزش ، پاسخ من در حد دانسته های من از دوره ی تناسب اندام بود)

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

باسلام خدمت استادودوستان گرامی.

به نظرمن مابایدابتدابه سطحی ازآگاهی برسیم که بتونیم باضمیرناخودآگاه ارتباط برقرارکنیم شایداینکه ضمیرناخودآگاه مستقیم به شماپاسخ بده یک مقداردورازمنطق باشه من فکرمیکنم ضمیرناخودآگاه ماارتباط سنگینی باکائنات برقرارمیکنه البته بسته به فرکانس ارسالی ماواگرآگاه باشیم وبتونیم اتفاقات روبه هم ربط بدیم متوجه میشیم که تمام کائنات دست به دست هم میدن تاپاسخ سوال ماروبه وسیله نشانه هابدن.ومابایدهوشیارانه نشانه هارودنبال کنیم تاپاسخ سوالمون رودریافت کنیم.

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
1

با عرض سلام.من در پی مشکلی که برایم پیش امده بود از استاد سوال کردم واستاد پرسش های مرا به صورت چه می شد جواب مداد وبه من کمک کردند ممنون از ایشون.واما من به این نتیجه رسیدم برای اینکه جواب سوالاتم را از ضمیر ناخود اگاهم بگیرم باید سوالم را در ناخوداگاهم مطرح کنم وتکرار وتکرار کنم با تکرار کردن یک سوال یا موضوع آن را نهادینه می کنیم وباعث میشود آن سوال یا موضوع به ضمیر نا خوداگاه برود واما باید سوالمان را به صورت چرا نپرسیم چون اگر با چرا مطرح شود ضمیر ناخوداگاه بین اطلاعاتی که در ذهنمان وجود دارددر انها جستجو میکند ونمیتواند پاسخ دهد چون چراهای دیگری هم برایش پیش می اید پس باید با چگونه سوال یرسید مثل حالت استاد که با چه میشد از من میپرسیدند در این موقع ذهن ناخوداگاه ما به دنبال راه حل میگردد اگه جواب در ذهن باشد پاسخ میدهد اگر نباشد هر اطلاعات جدیدی که وارد ذهن شودبرسی میکند تا جواب را سریع تر بدهد

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام دوست عزیز شما بایدبه دنبال نشانه ها باشید.

همین و بس

 • بهجت درویش
  بادرود فراوان فکر میکنم باید اول ذهن را کاملا پاکسازی کرد تا ندای درون شنیده شود و این پاکسازی با مراقبه و نوشتن انجام میشود
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
1

با سلام حضور استاد بزرگوار و خانواده پر انرژی متدaj

در خصوص سوال مورد نظر باید عرض کنم که مسلما بر حسب آنچه کها تا امروز رهاورد این متد بوده است برای من همه ی اطلاعات و قوانین ثابت جهان هستی در ابر کامپیوتر ذهن من موجود است حتی تا آنجا که
فیض روح القدس از باز مدد فرماید
دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد
پس مشکل کجاست؟!…
من منبع اطلاعات و قوانین و سرچشمه ی هر آنچه که نیاز دارم در وجود خودم دارم چگونه باید از این ثروت بی نهایت بهره مند گردم؟!…
مگر مسیح چه کرد که بهره مند شد
یا حافظ یا مولوی یا انیشتین ووو….
در این راستا یک چیز نیاز است ؛بینش و شهود،و همه ی مردم این ابزار را در اختیار دارند فقط یا ابزارشان زنگ زده و غبار گرفته ،ویا به علت عدم استفاده ،گوشه ای بلا استفاده مانده است
پس در اینکه توانایی پاسخگویی دارد هیچ شک و تردیدی وجود ندارد
ودر این که عده ای این ندای درونی حقیقت وجود راشنیده آند مورد تأیید همگان است
اما اینکه ما نیز چگونه موفق به شنیدن پاسخ پرسش هایمان از دریچه ی ذهنمان باشیم فقط و فقط به این بستگی دارد که مایل به گوش دادن باشیم اگر غباری هست بزداییم وبا عزمی راسخ راه ارتباط را با کنترل صد در صد ورودیها باز نگه داریم و البته در نظر داشته باشیم همچنان و همیشه که بهترین و زیباترین احساس دریافتی پاسخ درست ماست

 • منیره آزادمنش
  با سلام و احترام . من با نظر شما دوست عزیز موافقم .
 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان واساتید گرامی

درون همه ی انسانهاکتابی پر رمز وراز وپیچیده از شگفتی هاوعظمت خالقی یکتاست

خلقت همه ی ما پاسخی بزرگ به پرسش نظام هستی است

بابینش وتفکر به درون خودوبه خلقت موجودات جهان هستی هیچ سوالی بی پاسخ نخواهد ماند

به نظر بنده ناخودآگاه هر انسان دایره المعارفی

جامع است که پاسخ هر سوالی را از درون ما کشف خواهد کرد فقط کافیست به سطح هوشیاری بالایی برسیم🙏🙏🙏

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
1

با سلام وخدا قوت به استاد عژیر ودوستان گرامی در متد A.j

1-برای اینکه این موج ذهنی را بیشتر تجربه کنیم توصیه می کنم به مراقبه و تمرینات ذهنی بیشتر بپردازیم و با تمرکز بر روی افکار خود، ارتباط بیشتری با ضمیرناخود آگاه برقرار کنیم.
باید این نکته را یاد اوری کنم که برای بکار گیری قدرت نامحدود این غول درون باید زبان آنرا یاد بگیریم و در زندگی خود استفاده کنیم. بیشتر انسانها در طول زندگی خود کمتر از 10% از توانایهاو قدرت ذهن خود استفاده می کنند و این حقیقت تلخ بیانگر عدم شناخت ما از قدرتهای ماورایی مغز و ضمیر نا خود اگاه است. از هر ساعتی که با این متد آشنا شدیم باید تکرار تمرینات ذکر شده در جلسات بپردازیم و ذهن خود را همانگونه که می خواهیم هدایت کنیم و در تصور دنیای جدید خودتردید وشک نداشته باشیم زیرا انسانها همان چیزی هستند که فکر می کنند.
بسیاری از افراد نمی توانند به شرایط جدید فکر کنند زیرا با مقاومت ضمیر ناخودآگاه روبرو می شوند. پس هرگاه برای تصمیم گیری و انجام کارهای جدید دچار مشکل شدید بدانید این یکی از نشانه ها خداوندومشخصه های طبیعی ذهن انسان است و تمایل دارد ما را در وضعیت فعلی حفظ کند.
2-چگونه از باورهای منفی ومخرب که مانع پیشرفت و موفقیت مان می شود، نجات پیدا کنیم؟
باورهای مخرب و تغییر باورهای مخرب و منفی به باور های ذهنی مثبت و عالی. باورهای مخرب باورهایی هستند که شما را از هدف تان دور می کند و شما را از هر پیشرفتی مایوس و ناامید می سازد. بنابراین شناسایی باورهای غلط کار سختی نیست و با تمرین و تکرار میسر می‌شود. برای این کار می توانید لیست باورهای منفی خود را تهیه کنید و آرام آرام به تغییر و جایگزینی آن با باورهای مثبت شوید.
مسائل بسیاری را درباره باورها بررسی کردیم، ولی برای اینکه بتوانیم واقعاً زندگی خود را کنترل کنیم، باید باورهای خود را بشناسیم.
پس همین حالا هر کاری که در دست دارید کنار بگذارید و ۱۰ دقیقه به خود بپردازید. به همه باورهای خود اعم از سازنده یا بازدارنده فکر کنید:

از باورهای جزئی و بی اهمیت گرفته تا باورهای کلی که می توانند تغییراتی اساسی ایجاد کنند.
همین حالا، یک بار و برای همیشه تصمیم بگیرید.که تغییر کنید .با آرزوی موفقیت تک تک دوستان 🙏👏👏👏

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام

در پاسخ به این سوال چون جلسه پنجم دوره پیشرفته هستم اطلاعات کافی درخصوص ضمیرناخودآگاه یا غول چراغ جادو ندارم ولی برای پیدا کردن باورهای مخرب با زبان ساده از حس درونی استفاده میکنم . هر زمان که برای یافتن راه درست مستاصل هستم ، احساس درونیم مرا بسمت خوبیها هدایت میکند .

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم

من واقعیتش از نظر علمی‌و نمیدونم ولی انچیزی رو که خودم تجربه کردم رو مینویسم

سالهای قبل هر موقع من یا همسرم کار اشتباهی انجام میدادیم پاسخمون سرزنش طرفین یا طرف دیگر ویا هر کس خودش رو سرزنش میکرد

من برنامه گنج حضور رو دنبال میکردم و متوجه شدم که سرزنش اصلا کار درستی نیست و از موقعی که دست از سرزنش خودم و همسرم برداشتم در پاسخ به مشکلات برام سوال ایجاد شد و دیدم که چندین بار این مشکل برای ما بصورتهای مختلف ایجاد شده ولی ما توجهی به شباهت انها نکرده بودیم .چند وقتی بود که من از خودم می‌پرسیدم چرا اتفاقای مشابهی برامون میفته بعد بصورت اتفاقی با ی دوره اشنا شدم و تا حدی متوجه علت شدم و بعد از اون باز بصورت کاملا اتفاقی با متد aj اشنا شدم که عالی جواب سوالمو گرفتم و بدنبال اونها فایلهایی رو میبینم که روشن کننده و تایید کننده هستند

خلاصه اینکه اگر مسئولیت را خودمون بپذیریم و اشتیاق برای حل آن داشته باشیم حتما جواب میرسه

سپاس از خدای مهربون سپاس از متدaj و صبر و مهربانی اقای جعفری گرامی و سپاس از همه دوستان خوبم

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام ودرودبه استادبزرگوارودوستان عزیزم

من بایدباضمیرناخودآگاهم مهربان ودوست باشم.چراکه این ضمیرناخودآگاه منه که باعث میشه مسیرزندگیم روطی کنم.باکمک اونه که میتونم جهان اطرافم روبسازم.

البته این دوستی بایددوطرفه باشه وبابت کارهایی که ازش میخوام وانجامش میده،تشکروسپاسگزاری کنم.

درست فکرکردن ودرست اندیشیدن شرط اصلی

هرفکری که واردضمیرناخودآگاهم میشه،تبدیل میشه به حقیقت وواقعیت زندگیم.

اونه که زندگی منومدیریت میکنه ومیسازه.

حالاحساب کنیداین افکارمنفیست یامثبت.

اگه منفی باشه،تمام راه وروش وحتی مدیریت زندگیم روهواست.

ولی اگه مثبت باشه،طی مسیردرست وهدایت شده،به تمام خواسته هام میرسم.وبکمک ضمیرناخودآگاهم،براحتی بتمام هدفهام میرسم.ودرکل دراوج سیرمیکنم.

شمایکروزتون ومرورکنید،ازنشستن وبرخواستن وخوردن وخوابیدن وسرکاررفتن وباافرادمختلف روبروشدن وهمه وهمه درضمیرناخودآگاهتون حک میشه.ازریزترین کارهایی که به چشم نمیادتاکارهای بزرگ،همه وهمه درضمیرناخودآگاهتون ذخیره وحک میشه.

پس چه بهتر،درست فکرکنیم ودرست عمل کنیم.

ودیگراینکه برای هدفم وکارهایی که مدنظرم هست بایدتصویرسازی باتمام جزییاتش باشه.که تاثیرگذارباشه.

ودیگری،قدرت کلام است.هرسخن وعمل درست من،منوبه هدفم وخواسته هام میرسونه.

هدفمندباشیدوهدفمندزندگی کنید.

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام

من فکر میکنم هرچه سطح اگاهیمان بالاتر رود، ضمیر ناخودآگاهم هم برای پاسخگویی به سوالاتمان مهارت بیشتری کسب میکند.

 

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام

من فکر میکنم هرچه سطح اگاهیمان بالاتر رود، ضمیر ناخودآگاهم هم برای پاسخگویی به سوالاتمان مهارت بیشتری کسب میکند.

 

 • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 12 نتایج
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*