داستان تناسب اندام ماندگار با قدرت ذهن(مایلز)

 

به خودم اومدم و دیدم باید به فکر کاهش وزن باشم

نام من مایلز آنتونی شیبا است   Myles Sheba و ۴۷ کیلوگرم کاهش وزن داشتم.

ما خانوادگی همه درشت هیکل هستیم. وزن من برای مدت ها ۱۲۰ کیلوگرم بود تا اینکه یک روز مادرم من رو صدا زد و ازم پرسید که می دونی وزنت چقدر شده؟

من گفتم آره می دونم، الان ۱۳۷ کیلوگرم هستم.

او گفت: مایلز دیگه واقعا باید یک کاری برای این اضافه وزن خودت انجام بدی. من قبلا به دفعات وزن کم کرده بودم و در دوره رژیم و سعی برای کاهش وزن نهایتا ۵ تا ۱۰ کیلوگرم از وزنم رو از دست داده بودم و بعد از این کاهش وزن انگار که بدنم متوجه کاهش وزن می شد و به راحتی دوباره وزنم بر می گشت و همین امر باعث شد که دیگه بهش خیلی فکر نکنم .

من زمانی که این روش لاغری ذهنی رو شروع کردم، در ۶ ماه اول اصلا وزن کم نکردم، اما بعد متوجه شدم که اشکال از جای دیگری است، من شروع کردم به گوش دادن به فایل ها این متد لاغری ذهنی.

جالب بود،بالا رفتن وزنم متوقف شد که این خیلی خوب بود، هر چه پیش می رفتم خوشحال تر می شدم و مصمم تر.

این روش لاغری ذهنی زندگی من رو تغییر داد و من زندگی کاملا متفاوتی رو آغاز کردم.

به خاطر چاقی ام احساس بی ارزشی می کردم

من قبلا در مسیری قرار گرفته بودم که هر روز بیشتر به وزنم اضافه می شد، نه دوستی داشتم و نه فعالیت اجتماعی، یک احساس عمیق بی ارزشی در من ایجاد شده بود، احساس می کردم که هیچ ارزشی برای هیچ کس ندارم، احساس ناامیدی و سرخوردگی می کردم.

زندگیم با استفاده از لاغری ذهنی ۱۸۰ درجه تغییر کرد

من در زمان شروع این روش لاغری ذهنی فوق العلاده ۱۳۷ کیلوگرم بودم و تونستم ۴۰ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشم و الان کمتر از ۹۷ کیلوگرم هستم و خیلی راحت و خوشحال اینجا نشستم. مطلب مهمی که دیگران باید بدونند اینه که کالری همه چیز نیست، شمارش کالری باعث میشه که بدن شما وارد مرحله مبارزه با قحطی بشه و این خیلی بده.

این روش لاغری ذهنی یک تصویر روشن و کامل از اون چیزی که می خواهید باشید و راه رسیدن به اون رو بهتون نشون میده و شما رو در تاریکی و ابهام تنها نمی گذاره.

بزارید بهتون بگم که زمانی که وزن شما بالا می ره شما می ترسید و نگران خودتون می شوید، ولی این متد واقعا بهتون یاد می ده که چطور همه این ها رو حل کنید. وقتی که شما به فایل ها گوش می دهید به طور خودکار وارد یک روند یادگیری می شوید، این روش تمام ابزار لازم رو به شما می دهد .

چون این متد  لاغری ذهنی یک روش کامل هست

این روش هر آنچه رو که لازم دارید تا قادر باشید به هدفتون که در ابتدا کاهش وزن هست می دهد.

یک کاری که من زیاد انجام می دادم دویدن بود، یادمه که در ذهنم همیشه تصویری از پیروزی در یک مسابقه دو داشتم، همه در پایان مسیر هستند و من همچنان دارم در جلوی همه می دوم تا برنده بشوم، می تونستم مردم رو در جلوی خودم ببینم، این که چقدر خوشحال هستند که من تونستم موفق بشم و اینکه من رو در زندگی خودشون به عنوان یک فرد موفق دارند، مثل یک هدیه، در واقع من این گونه تجسم قوی رو انجام می دادم.

الان من در مسیر موفقیت هستم و هرآنچه که خواستم رو به دست آوردم و جسم سالم بهترین چیزی هست که دارم.

این به دست آوردن ها، احساس اعتماد به نفس، شادی، سرزندگی و آرامش رو در من ایجاد می کنند و باعث می شوند که من دیگه احساس گناه نداشته باشم .

من الان زندگی شادی دارم

 

 

 

5 پاسخ
 1. الناز انصاری
  الناز انصاری says:

  سلام،امیدوارم یاد بگیرم ذهن و جسمم را باهم در راه درست همسوکنم.

 2. فاطمه بهبودی
  فاطمه بهبودی says:

  سلام خسته نباشید خیلی چیزهای جالبی رو گوش کردم خیلی امیدوار تر شدم خدای من خوشحالم

 3. کتایون خادمی
  کتایون خادمی says:

  تا اینجا از تجربیات دیگران استفاده کردم و احساس میکنم دارم به دنیای جالب دیگری وارد میشم

دیدگاه خود را ثبت کنید

خوشحال می شویم اگر نظرات ارزشمندتان را در مورد این مطلب درج کنید.
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید